Felbabka – Broumy 2:2

V první čtvrthodině byli aktivnější domácí, kteří byli častěji před brankou hostů. Pokusy Kadlece, Lapáčka a Mužíka ale gól nepřinesly. Hosté se jen těžko prosazovali, snad jen Pergler se snažil dotáhnout akci k zakončení. Domácí udeřili v 16. minutě, kdy Lapáček našel přesnou přihrávkou Mužíka, který střelou ke vzdálenější tyči překonal Schovánka. O čtyři minuty později měly Broumy blízko k vyrovnání, Jan Novák ovšem hlavou poslal míč do tyče. Na druhé straně hřiště pak po chvíli nastřelil Mužík břevno. Gólem pak neskončila ani dalekonosná střela Jaroše, kterou vytáhl ze šibenice výtečně Schovánek. Vyrovnání měl ve 43. minutě na kopačkách Pergler, který ale nedokázal ve vyložené pozici usměrnit míč do odkryté branky.

Druhý poločas hosté hráli po větru a především s velkou chutí výsledek otočit. První příležitost měl hned ve 46. minutě Jan Novák, ale jeho razantní střelu brankář bravurně vytlačil na roh. Ve 48. minutě ale bylo vše jinak. Domácí Mužík po několika přihrávkách ve vápně dokázal vstřelit druhý gól – 2:0. Pak se hrálo nahoru, dolů, ale přece jen větší úsilí hostů přineslo ovoce, když se ve vápně uvolnil Novák a střelou k tyči snížil na 2:1. O nervozitu, která provázela obě mužstva, nebyla nouze. Hra se přiostřila, na což doplatil Pergler, který byl po druhé žluté vyloučen. Domácí tedy hráli přesilovku, spíše se ale začali obávat o vedení. Hosté nedbali, že hrají v deseti, a i v oslabení byli nebezpečnější. To se jim nakonec vyplatilo, když Novák nezištnou přihrávkou ve vápně našel Bureše, který poslal míč k tyči – 2:2. To byl pro domácí šok. V samém závěru snaha obou celků strhnout vítězství na svou stranu už gól nepřinesla.

V dobře rozehraném utkání vedli domácí 2:0, byli Broumům více jak vyrovnaným soupeřem, a i když v závěru hráli proti deseti, tak ani to nestačilo k zisku tří bodů. Rychlé a bojovné utkání s celou řadou nepřesností vidělo na sedmdesát diváků, kteří odcházeli se smíšenými pocity, neboť si mysleli, že tři body měly zůstat doma.

Felbabka: Malec – Krumphanzl, Ferňák, Bednář, Děroš, Mužík, Kadlec, Gežo, Javůrek, Lapáček, Milý (Kočárek).

TJ Broumy: Schovánek – Štochl, Vlach, Bureš, Novotný, Spousta (Palek), Novák O., Spurný, Jirásek, Pergler D., Novák Jan.