Králův Dvůr – Varnsdorf 1:2

Hosté se dostali po čtvrthodině hry do vedení. Trestný kop zhruba z poloviny hřiště doletěl na hranici malého vápna, kde se nedomluvil brankář s obranou, míč se dostal k Procházkovi, který zblízka poslal míč do odkryté svatyně. Po půlhodině hry si vybral smolný okamžik brankář Čaba. S rozehrávkou totiž čekal tak dlouho, až nakonec nastřelil atakujícího útočníka, který přihrál Procházkovi před prázdnou branku a hosté vedli 2:0. „V tomto počasí se z toho mužstvo těžko sbíralo. Občas jsme si nějaké šance vytvořili, ale do branky jsme to nedotlačili. Brankář hostů Vaňák byl vždy na svém místě. Myslím, že zachytal velmi dobré utkání,“ poznamenal trenér Kučera.

Cábelíci nakonec zkorigovali stav až v samém závěru utkání, kdy střela Nováka z dálky zapadla přesně k tyči. „Už jsme měli málo času a byla to jen taková křeč. Na víc než na zkorigování jsme v utkání neměli. Bylo to korektní utkání. Neřekl bych, že bylo špatné, ale my jsme byli o gól horší,“ dodal králodvorský trenér Miloslav Kučera. Porážka odsunula cábelíky až na desáté místo.

Králodvorského trenéra porážka zcela logicky mrzela. „Jsme zklamaní, že jsme prohráli, i když v uvozovkách o nic nejde. Chtěli jsme skončit někde výš. Ta poslední dvě kola se o to musíme poprat,“ uvedl Kučera. Cábelíci čekají ovšem těžké zápasy s celky bojujícími o udržení. „Budou to náročné zápasy a budou kolem toho spekulace. Jediné co vím, že oba zápasy budeme chtít za každou cenu vyhrát. Když se nám to povede, budeme rádi, a když se to nepovede, aby v tom nikdo nehledal nic jiného než to, že jsme prohráli,“ podotkl Kučera.

Branky: 88. Novák – 17. a 33. Procházka. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Tereba.

Králův Dvůr: Čaba – Trantina, Sabou, Kyklhorn (57. Tlustý), Petr, Novák, Fulín, Samek, Šilhavý, Bureš, Nejepsa (66. Bláha).