„Nevím, jestli ty změny přispěly k vítězství. Na podhrotového hráče za Fulína a Nováka šel Trantina, na pravého halva se vrátil Petr a do středu zálohy nastoupil Frydrych. Povedlo se nám to. Někdy také musíme mít šťastnou ruku,“ podotkl trenér Králova Dvora k sestavě.

Cábelíci měli v prvním poločase herně navrch a dvakrát také skórovali. Nejprve se po rohu prosadil Samek a v nastavení pak zvýšil Sabou. „První poločas jsme vyhráli 2:0. Chtěli jsme ve druhé půli neinkasovat, načež vstup se nám povedl tak fantasticky, že Novák dal během pěti minut dva góly a bylo de facto po zápase,“ podotkl trenér Miloslav Kučera. Domácí za stavu 0:4 vystřídali brankáře a náhradník České Lípy již neinkasoval. „My jsme ale měli dalších šest nebo sedm jasných brejkových situací, které jsme nedotáhli do konce,“ zmínil trenér Králova Dvora, který dodal, že domácí také zachránila tyč.

S postupem času se dočkali i domácí, kteří snížili v 60. a v 83. minutě na 2:4. „Ale to nebylo po vypracovaných akcích, byly to takové náhodné situace,“ podotkl Kučera, jenž se také zamyslel nad tím, zda–li předvedli cábelíci tak dobrý výkon, nebo domácí hráli špatně. „D

ovolím si tvrdit, při vší úctě k soupeři, že buď se jim to nevydařilo, nebo ta kvalita za námi dnes jednoznačně pokulhávala,“ dodal trenér cábelíků.

V neděli se králodvorští fotbalisté představí na svém hřišti, kde přivítají od 17 hodin vedoucí Sezimovo Ústí.