Hořovičtí mladíci se snažili, na domácí to ale nestačilo. „Byli tady mladí a šikovní kluci, kteří měli zápas v nohou. Měl jsem z toho větší obavy, že tu dostaneme nějaký debakl,“ podotkl trenér Hořovicka B, který hráče pochválil za přístup k utkání. „Můžu je pochválit za bojovnost a za přístup,“ zmínil Jaroslav Stádník. Na mladících Hořovicka se s postupem času projevovala únava. „Hráli zápas ráno. Teď jsme nehráli vyloženě tak, abychom udělali ostudu,“ podotkl trenér Hořovicka B. Hosté si chtěli dávat pozor především na kanonýra Čihaře. „Před zápasem jsem říkal, že jen Čihař může dát gól a on dal tři. Ti kluci to ještě neznají,“ poznamenal Stádník.

Ze slov trenéra Hořovicka B jasně vyplývá, že hosté chtěli především nastoupit a vyhnout se ostudě. „Bylo jasné, že tady nemůžeme nic udělat. Ti kluci ještě nemají kvalitu, aby hráli za dospělé,“ potvrdil Stádník, který přiblížil tíživou situaci v kádru Hořovicka B. „V béčku teď vůbec nejsou lidi, divím se, že se to vůbec drží. Děláme si akorát ostudu,“ má jasno Jaroslav Stádník, který doplnil, že v derby nemohl počítat se zkušeným Rakem, který je zraněný a k dispozici nebyli ani nemocný Hruška s Maškem. Navíc nemohl pomoct ani nikdo z širšího kádru áčka, které hrálo ve stejném čase na půdě Motorletu Praha. „Divím se, že to vůbec ještě dělám. Byl jsem zvyklý na něco jiného. Nemůžeme ani trénovat. Nejsou vůbec lidi. Divím se, že se to ještě hraje,“ zmínil trenér Hořovicka B.

Hostující hráči i lavička se několikrát v průběhu zápasu zlobili na nepřesné rozhodčí. A dva hráči také za komentáře obdrželi žluté karty. „Nechci se k tomu vracet, to nemá cenu hodnotit,“ podotkl trenér Stádník