Klatovy – Bzová 5:0

Fotbal, divize A

Zápas byl jednoznačnou záležitostí Klatov, Bzová domácí tým moc důkladně neprověřila. Klatovy začaly zostra a už ve druhé minutě měl obrovskou šanci k otevření skóre domácí Šlechta, který trefil břevno. Po dalších dvou minutách Hovorka lobem přes obranu Bzové vysunul Hanzlíka a ten křížnou střelou k tyči překonal brankáře Bzové Šilhavého – 1:0. Herní převahu poté Klatovy zužitkovaly v 16. minutě. Po další pěkné kombinaci přiťukl patičkou Hanzlík míč Bahledovi, který se štěstím prostřelil brankáře Bzové – 2:0. Ve 38. minutě vypadala slibně další akce Klatov, Šilhavý ale tentokrát Hanzlíka vychytal.

Obraz hry se příliš nezměnil ani po přestávce, domácí dál udávali tempo hry. Několik šancí Klatovy zahodily, v 59. minutě ovšem Hovorka hlavou rozvlnil síť Bzové potřetí. Hosté příliš nekousali, vystrčili růžky jen v 60. minutě, kdy se Béžó snažil utéct Cihlářovi, ale jeho úsilí ztroskotalo na pozorném gólmanovi Klatov Míčkovi. V 75. minutě přidali domácí čtvrtý gól Hanzlíkem, který technickou střelou překonal Šilhavého. V 85. minutě pak ještě hostující Kaufman zastavil faulem ve vápně pronikajícího Hanzlíka a hlavní sudí Jedlička nařídil penaltu, kterou brankář Klatov Míčka zkušeně proměnil – 5:0.

Branky: 2. a 75. Hanzlík, 16. Bahleda, 59. Hovorka, 85. Míčka z pen. Rozhodčí: Jedlička – Wencl, Malák. ŽK: 1:1. Diváků: 390. Poločas: 2:0.