Bzová– Vyšehrad 1:2

Fotbal, příprava

Vyšehrad začal náporem, ze kterého ale nic nevytěžil, naopak od 10.minuty byla aktivnější Bzová. Střely Beža a Nademlejnského sice branku ještě netrefily, ale v15.minutě se Bzová dostala do první vyložené šance. Jenže Ehl po rohu hlavičkoval jen do brankáře. Podobná situace byla kvidění ve 26.minutě. Dubský zachytil rozehrávku soupeře a následně odcentroval. Jenže osamocený Ehl hlavičkoval zhranice malého vápna nad branku. Odvě minuty později Dubský vysunul Beža, který postupoval sám na branku, na gólmana Vyšehradu ale nevyzrál. Vzávěru první půle si pak Vyšehrad vypracoval územní převahu, kohrožení branky jej ale dobře hrající obrana Bzové nepustila.

Po změně stran již se hrálo podle vyšehradských not. Hráči Bzové přestali aktivně přistupovat kprotihráčům, a ti nabídnutý prostor rádi využili. První vyloženou šanci sice ještě Vyšehrad neproměnil, v62.minutě ale po trestném kopu poslal Ježdík zhranice malého vápna hosty do vedení– 0:1. Aby toho nebylo málo tak opět minut později již Vyšehrad vedl 2:0. Tentokrát se hosté dostali při rychlém protiútoku do přečíslení a Bošanský nedal Šilhavému šanci– 0:2. Vzávěru zápasu Bzová zmobilizovala své síly a nakonec se dočkala alespoň snížení. Dubský rozehrál trestný kop zhranice šestnáctky lyšácky na volného Beža, který se trefil přesně ktyči– 1:2. Vnastavení pak ještě mohl Vyšehrad zvýšit své vedení, na skóre se ale již nic nezměnilo.

Branky: 86.Bežó– 62.Ježdík, 67.Bošanský. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Stránský.