Koloveč - Králův Dvůr 1:4

V pohledném utkání, které se hrálo "nahoru, dolů" si cábelíci vytvořili řadu šancí. Hned v první minutě mohl poslat Králův Dvůr do vedení Kyklhorn, který ale neuspěl. To Michal Novák o chvíli později již otevřel skóre. Na tento gól ještě domácí dokázali odpovědět. Koloveč zahrála dobře trestný kop a výsledkem bylo vyrovnání na 1:1. Tento stav pak vydržel až do samého závěru prvního poločasu. V 45. minutě předvedli Králodvorští pohlednou akci a po centru Frydrycha úřadoval hlavou Machovec. Hosté tedy šli do kabin o půli s vedením 2:1.

Hned v úvodu druhého poločasu vstřelil králodvorský Sabou hodně kuriózní gól, když napálil míč do výšky a ten poté přeskočil domácího brankáře a skončil pod břevnem. Tento moment odstartoval festival zahozených šancí v podání Králova Dvora. V závěrečné patnáctiminutovce pak začali cábelíci hodně chybovat, ale domácí zápas nezdramatizovali, i když šancí k tomu měli dost. Brankář Čaba působil hodně jistě, a tak gól padl až v 80. minutě, kdy upravil na 1:4 Frydrych. V samém závěru utkání ještě mohl zvýšit Tlustý, který ale po ideální přihrávce Michala Nováka překopl prázdnou branku. Cábelíci se utkají v dalším kole s vítězem střetnutí Strakonice - Kunice.

Branky: Černohorský - Novák M., Machovec, Sabou, Frydrych. Poločas: 1:2. Diváci: 350.

Králův Dvůr: Čaba - Bureš, Novák Š., Šilhavý, Petr, Sabou, Kyklhorn (75. Minařík), Juckem (68. Tlustý), Frydrych, Machovec (45. Bláha), Novák M.