Králův Dvůr - Hlavice 5:1

Zápas nezačal pro domácí dobře. V sedmé minutě při rohu zakončoval Charuza, na brankové čáře se snažil míč odkopnout Nejepsa, ale trefil nešťastně jen domácího brankáře Mojžíše, od kterého se míč odrazil do branky. Na Králodvorské poté padla pořádná deka a ve 13. minutě mohli inkasovat podruhé. Němec postupoval sám na branku, ale Mojžíš jej skvěle vychytal. Vzápětí se domácí vrátili do hry, když centr z trestného kopu prodloužil Tlustý hlavou do sítě - 1:1. Od tohoto momentu bylo cábelíků plné hřiště a na branku hostů se valila jedna nebezpečná akce za druhou. Ve 24. minutě se Králův Dvůrdostal do vedení. Po chybě hostující obrany sice Fulín na Farského ještěnevyzrál, ale Zajacova dorážka již byla přesná. Další gól potémohl přidat ve 32. minutě hlavičkující Beutel, jeho pokus ale hosté odvrátilina brankové čáře. Gólem neskončila ani hlavička Kyklhorna, kterou Farský vyrazil reflexivně nad břevno. Cábelíci nakonec zvýšili ažve 45. minutě. Kyklhorn prostrčil míč na volného Nejepsu, který nekompromisní střelouupravil na 3:1.

I po změně stran se hrálo dle not domácích. Hosté byli víceméně neškodní, naopak cábelíci si vypracovali mnohošancí. Kyklhorn postupoval sám na branku, ale míč si v šestnáctce přišlápl.Gólem poté neskončila ani pohledná akce domácích ze 73.minuty. Po křídle zatáhl míč Bureš, který následně odcentroval před branku,jenže Novák zakončoval doprázdné svatyně ledabyle a Flachbart stihl míč odkopnout. O tři minuty později již domácí pojistilisvé vedeníl. Novák v šestnáctce vybojoval míč anásledně přihrál před branku nabíhajícímu Trantinovi,který střelou z první nedalFarskému šanci. Králův Dvůr pak mohl přidat i další góly, ale domácíhráči dokázali zahodit neuvěřitelné šance. V 85. minutě se ocitli tři cábelíci sami před brankou, Tlustý ji ale z metru překopl. Definitivní podobu dal nakonec výsledku v 88. minutě Nejepsa, když si jeho centr srazil brankář Farský do vlastní branky.

Branky: 15. Tlustý, 24. Zajac, 45. a 88. Nejepsa, 76. Trantina - 7. vlastní. Rozhodčí: Pilný. ŽK: Trantina, Gabriel- Flachbart, Kulhánek. Poločas: 3:1. Diváci: 420.

Králův Dvůr: Mojžíš - Petr, Gabriel,Beutel, Bureš - Nejepsa, Trantina (82. Bláha T.), Tlustý, Kyklhorn - Zajac (78. Zmeškal), Fulín (64. Novák).