Zahrát si proti pražské Spartě, natož v mistrovském utkání, se nenaskytne každý den. Ve třetím kole Mol Cupu přivítají Cábelíci aktuální vedoucí celek první ligy a účastníka Evropské ligy Spartu Praha. Jedná se o soupeře, který je pro zdejší region nejatraktivnějším, který může přijet.

O utkání je obrovský zájem, už v předprodeji se prodalo množství vstupenek. A vůbec nevadí, zda přijede Sparta v kompletní sestavě. „Šanci dostanou další hráči," podotkl letenský trenér Zdeněk Ščasný. „Je to právě ten zápas, kdy to může trenér prostřídat," dodal záložník Bořek Dočkal. Podle informací Deníku dojde ale oproti lize pouze k několika změnám, třeba místo Davida Lafaty nastoupí jiný útočník, zřejmě Fatai. „Po Olomouci nás čeká ve středu pohár v Králově Dvoře, ten musíme zvládnout a nachystat se na derby," řekl pro Sparta TV brankář Marek Štěch, kterého diváci zřejmě uvidí v brance.

Zda vyběhne na hřiště také obránce Matěj Hybš, který se právě v Králově Dvoře před dvěma lety v dresu sparťanského béčka vrátil po zlomenině na hřiště, rozhodne trenér Ščasný. Odchovanec Nižboru a Hořovic by se jistě rád před mnoha známými předvedl.

Po dvou vyhraných zápasech v České fotbalové lize jsou hráči Králova Dvora na soupeře natěšení, což potvrdili na stránkách Deníku po utkání s Benešovem jak trenér František Barát, tak obránce Tomáš Šilhavý. „Za tři body s Benešovem jsme moc rádi a teď už se všichni těšíme na středeční sváteční zápas se Spartou," vyjádřil své pocity Jakub Balšánek. Jak zápas se Spartou vnímají jejich spoluhráči jsme přinášeli po celý týden, dnes má slovo v rozhovoru další z nich na jiném místě této stránky.

Pro diváky jsou připraveny slosovatelné programy. „Celkem máme připraveno deset cen, hlavní je let balonem. Kromě toho si fanoušci budou moci zakoupit naše oddílové předměty – odznaky, vlaječky a šály," řekl Zbyněk Hrabák.

Již včera jsme přinesli informaci o tom, že diváci mohou k dopravě ke stadionu využít posílených linek autobusů. Na lince A, která má odjezd ze zastávky Wagnerovo náměstí v 15:50 hodin přes zastávky U Zelených a Třída Míru jedou dva autobusy. Stejné je to na lince B, která odjíždí ze zastávky U černého koně v 15:35 hodin přes Plzeňku a sídliště. Dále můžete využít několik linek příměstských autobusů.