V zápases Mladou Boleslavícábelíci dvakrát inkasovali v průběhu prvních minut. „Pokud dostaneme takto laciné dva góly, a je jedno jestli hrajeme s ligou nebo s A třídou, tak je to těžké. Kdybychom nedostali takto dětinské góly, tak s námi soupeř měl určitě více práce,“ podotkl k zápasu s prvoligistou králodvorský trenér Kučera, který zmínil, že posledních třicet minut utkání hráli cábelíci o deseti. „Rozhodčí nám nepustil zpět hráče a Kváča se zranil. Prvních patnáct minut druhé půle jsme byli vyrovnaným soupeřem, dostávali jsme se i před branku. Ale pak jsme hráli v deseti, soupeř nás rozebral a přidal třetí gól,“ dodal Kučera.

Ve středu změřili cábelíci síly s lídrem divizní skupiny A.

Příbram B – Králův Dvůr 1:1

Vstup do utkání se Královu Dvoru vůbec nepovedl. „Opět jsme vytvořili raritu. Aniž bychom se dotkli míče, tak jsme prohrávali. To jsem ve fotbale ještě neviděl. Šest domácích hráčů zakombinovalo a dalo nám gól do prázdné branky,“ uvedl Kučera, který dodal, že se hrálo na hodně těžkém terénu. Cábelíci dokázali ještě v prvním poločase vyrovnat, když se střelou ze skrumáže prosadil Kyklhorn. „Měli jsme pak ještě tři stoprocentní šance. Novák šel sám na branku, Kyklhorn nedal a ve druhé půli Fulín netrefil z malého vápna branku,“ popsal koncovku cábelíků trenér. V závěru zápasu pak mohla rozhodnout Příbram, domácí hráči ale svou šanci také neproměnili. „Byli to samí mladí kluci. Byli pohyblivější a měli větší zaujetí pro hru,“ uvedl na adresu soupeře Kučera, který zhodnotil výkon svých svěřenců. „Sice jsme neprohráli, ale spokojen být nemůžu,“ podotkl trenér Kučera.

Branka za hosty: Kyklhorn. Poločas: 1:1.

Králův Dvůr: Tuček (Čaba) – Petr, Šilhavý, Samek (Bureš), Bláha – Nejepsa (Fulín), Tlustý, Kváča, Kyklhorn – Novák, Vejmelka.

V sobotu se králodvorští fotbalisté na Vyšehradě střetnou od 10 hodin s Kladnem B. Za týden pak cábelíci odjedou na týdenní soustředění. Po zápase na Vyšehradě,ve kterémse střetnou s Kunicemi, Králodvorští odcestují do Luhačovic, kde se během soustředění střetnou s Brnem B (MSFL) a Dolním Benešovem (divize E). Při návratu se pak cábelíci střetnou s Žižkovem B.