Cábelíkům se nepodařilo v tak krátké době sehnat soupeře, přesto připravené hřiště v Karlštejně využili k tréninku.V jeho rámci se připravují na nejbližší zápasy, když naposledy postoupili v poháru Mol Cup po výhře 3:0 přes Karlovy Vary do druhého kola. Jednu z branek Králova Dvora vsítil Adam Hájek, který odpovídal na otázky Deníku k poháru.

První půli jste sledoval utkání z lavičky. Měli jste ho pod kontrolou?
Zápas to byl těžký. Karlovy Vary nehrály špatně, hlavně ze začátku měly pár šanci a asi jim i pomohlo menší hřiště. Uklidnilo se to lehce až po naší první brance.

Utkání jste rozhodli po vedení 1:0 dvěma rychlými údery, nejprve Břížďala a pak vy. Jak třetí gól ve vašem podání padl?
Ano, tyhle dva rychlé góly rozhodly a uklidnilo nás to. Dostal jsem balón z levé strany, myslím že od Balšiho (Balšánka) někam do středu hřiště před vápnem, kde jsem pak s míčem vběhl do vápna, zasekl stopera a poté jsem zakončoval na přední tyč po zemi do protipohybu gólmana.

Jaké máte z ostré herní premiéry pocity?
Mám z toho dobrý pocit, máme nějaké nové tváře v týmu, ale myslím že se zapracovali a chápou náš styl hry. Pro mě to byla taková zkouška po zranění, které by už mělo být plně vyléčené.

Určitě se těšíte na druhé kolo Mol Cupu.
Těším, celá naše kabina sledovala los. Mě bylo upřímně jedno, ale byl bych býval rád za nějakého atraktivního soupeře z první ligy.

Králův Dvůr sice nepřivítá prvoligový tým, ale druholigové Táborsko bude také velmi těžkým protivníkem. Cábelíci se ale nejprve představí v přípravném zápas ve čtvrtek, kdy hostí v Karlštejně od 17:30 hodin juniorku pražské Slavie. Pohárový duel s Táborskem je na programu ve středu 9. 8. od 17 hodin v králodvorské Apokork aréně.

Ilustrační foto
Komárov si s chutí zastřílel
Pojedete odchovance Králova Dvora povzbudit do Edenu?
Jan Krob: Chceme hrát více do ofenzivy