Senomaty - Králův Dvůr B 3:1

Domácí fotbalisté začali ve velkém stylu a již v 5. minutě se dostali do vedení. Po rohovém kopu se k balonu dostal Mácha, jenž centroval na Kloučka, který stál mezi desítkou a malým vápnem a výsledkem míč v králodvorské síti - 1:0. Brzké inkasování se na hostech podepsalo a následné minuty se hrály v režii domácího celku. Ve 22. minutě se Senomaty radovaly z druhého gólu. Dalekonosnou střelu Havla sice dokázal králodvorský brankář vyrazit, míč se ovšem dostal k Amawahovi. I jeho dorážku dokázal hostující gólman na čáře vyrazit, pomezní ovšem odmával, že míč byl celým objemem za čárou a Senomaty se tak mohly radovat. Tento moment hosty hodně popudil a výsledkem byla několikaminutová diskuse s rozhodčím. Cábelíci snížili v 31. minutě, kdy Fulín po rohu poslal odražený míč nekompromisně z voleje pod břevno - 2:1. Ve 40. minutě pak rozhodčí odpískal hostům hru rukou a výsledkem bylo nařízení penalty. Tu ale domácí neproměnili. Domácí pojistili své vedení až v 54. minutě, kdy se křižnou střelou prosadil Hůla. S přibývajícím časem cábelíci stále více otevírali hru, ale snížit se jim i přes dostatek šancí nepodařilo.

Branky: Klouček, Amawauh, Hůla – Fulín. Poločas: 2:1.