Slavoj Vyšehrad – FK Králův Dvůr 3:0 (2:0)

Přesto, že Cábelíci zaměřili svůj tréninkový proces před zápasem na Vyšehradě na umělou trávu, tato vyhovovala lépe pražskému celku.

Po rohu Volešáka hned v 9. minutě zůstal volný Strnad, který otevřel skóre – 1:0. Za pět minut se kanonýr domácího celku připomněl opět, ale Krček jeho ránu kryl. Králův Dvůr se ale poté domácím herně vyrovnal, Kraus i Kabele ale stříleli těsně mimo.

Důležitá situace přišla v prvním poločase, když se nejlepší střelec hostů Martin Šlapák dostal do stoprocentní šance, ale brankář Winter byl proti.
A tak udeřilo na druhé straně. Pět minut před půlí Strnad střílel k tyči, Krčkovi se podařilo míč vyrazit, jenže k němu se dostal Matějka, který vybídl Strnada k dorážce – 2:0.

Ač se Cábelíci v kabinách hecovali a měli odhodlání zápas zlomit, přišla pro ně hned po obrátce třetí rána. A opět v podání Strnada. Ten totiž zahrával trestný kop a domácí střelec se parádně trefil – 3:0.

Hosté se i přes nepříznivý stav snažili s vývojem utkání něco udělat, ale na vstřelenou branku se jim tentokrát nepodařilo dosáhnout. Z Vyšehradu tak Králův Dvůr odjížděl bez bodového zisku.

„Měli jsme před hosty respekt, vyhrát 3:0 je určitě povzbudivé," uvedl domácí asistent Milan Kopřiva. „Bez vstřelených gólů nemůžeme vyhrát. Vyšehrad navíc hrál velmi dobře," podotkl trenér hostů Jiří Sabou.

Na jeho svěřence čeká v sobotním dopoledni hodně kvalitní soupeř, v půl jedenácté přivítá Králův Dvůr hradeckou Olympii.