Králův Dvůr - Písek 0:3

Cábelíkům se utkání s Pískem vůbec nepovedlo. První poločas byl dlouho hodně nudný a z prvních čtyřiceti minut stojí za zmínku jen střela Šlehófra do břevna. Hosté byli lepší a těsně před přestávkou se také dostali do vedení. Zušťák si naběhl mezi obránce, dostal pocukrovanou přihrávku a s naprostým přehledem pak navázal na svou gólovou tradici proti Královu Dvoru. Cábelíci mohli hned vzápětí vyrovnat, Fulín ale nastřelil jen břevno. Ani dvě změny v sestavě Králova Dvora nepřinesly ve druhém poločase zlepšení. Naopak Písek měl viditelně navrch a cábelíkům se na hřišti vůbec nedařilo. Hned v 52. minutě Jihočeši zvýraznili své vedení, když chybovala domácí obrana, Malý se ocitl sám před Kudrnou, kterému poslal míč mezi nohy - 0:2. Králodvorští pak otevřeli hru, nápor se ale nekonal. Místo toho Písečtí často chodili do otevřené obrany a v 72. minutě také jeden z brejků využili. V závěrečné patnáctiminutovce si sice Králův Dvůr vypracoval několik šancí, pěknou střelu Květoně ale zneškodnil brankář Satrapa, Kratochvíl hlavičkoval z malého vápna mimo tři tyče a ani ostatní pokusy neskončily gólem.

Branky: 44. Zušťák, 52. Malý,72. Mašát. Rozhodčí: Pešek. ŽK: Novák, Sabou - Kučera, Malý. Diváci: 350. Poločas: 0:1.

Králův Dvůr: Kudrna - Kratochvíl, Šilhavý, Sabou, Procházka (46. Frydrych) - Květoň, Fulín, Pavlík, Petr - Novák, Svátek (46. Tlustý).