Sparta B – Králův Dvůr 2:1

Králův Dvůr vstoupil do zápasu aktivně a v 8. minutě se také hosté dostali do vedení. „Gól padl po kombinační akci, kdy Sabou přihrál Frydrychovi, a ten přehodil brankáře,“ uvedl Kučera. I nadále byli aktivnější hráči Králova Dvora. „V těch úvodních fázích jsme měli více ze hry. Úvodních dvacet pět minut jsme hráli my,“ dodal trenér cábelíků. Béčko Sparty se ale postupně dostalo do tempa. „Když se poté hra vyrovnala, tak útočník Sparty ve 35. minutě vystřelil ze čtyřiceti metrů a našemu brankáři to podjelo pod tělem,“ přiblížil vyrovnání Kučera.

Po změně stran již kralovala Sparta. „Ve druhé půli měla Sparta viditelnou převahu. My jsme jen bránili,“ popsal dění na hřišti trenér cábelíků. Sparta B se nakonec dostala do vedení po hodně kuriózním gólu. „Šilhavý dával malou domu, nevšiml si, že si pro to brankář jde mimo branku. Dal to šourákem do prázdné branky, brankář uklouzl a míč se dokutálel za brankovou čáru,“ popsal gól trenér Králova Dvora, který následně ve stručnosti zhodnotil zápas. „Sparta sice měla tři gólové šance, které nedali, ale my jsme si na druhou stranu dali vlastní góly,“ podotkl Kučera.

Po zápase čekal na králodvorské hráče ještě trénink. „Kluci měli výběh přes kopce do Trubína a zpět nad sídliště, kde měli kratší úseky do kopce, aby měli hezkou volnou neděli,“ dodal Kučera.

Branky: 34. Valíček, 67. vlastní – 8. Frydrych. Poločas: 1:1.

Králův Dvůr: Čaba (46. Tuček) – Minařík, Šilhavý, Bláha, Bureš – Kyklhorn (46. Petr), Tlustý, Sabou (46. Kváča), Frydrych – Fulín, Novák (29. Kučera).

Ve středu čeká králodvorské fotbalisty další přípravné utkání. Od 16 hodin se cábelíci střetnou s kombinovaným mužstvem Viktorie Plzeň. Zápas se odehraje na hřišti Plzeň – Luční.