Králův Dvůr - Vltavín 3:3

Domácí fotbalisté začali jako z partesu a v 7. minutě již byl stav 2:0. Nejprve ve 3. minutě Veselý pěkně uvolnil Fulína, který postupoval sám na branku a s přehledem zakončil. V 7. minutě pak pronikající Fulín přihrál na hranici šestnáctky Kyklhornovi, který poslal z první míč do šibenice. Jenže to bylo od cábelíků na hodně dlouho vše. Domácí hráči se naprosto vytratili ze hřiště a celý zbytek první patřil hostujícímu celku. Domácí brankář Mojžíš musel likvidovat šance Hebnára a poté i Marčíka. Smolnou chvíli si strážce domácí svatyně vybral ve 31. minutě, kdy střílel z dálky Hebnár a jeho střela mířící přímo na domácího brankáře propadla Mojžíšovi mezi rukama - 2:1.

V úvodu druhé půle cábelíci zabrali a jejich snaha byla korunována v 55. minutě, kdy si na centr Kyklhorna naskočil Veselý a hlavou zvýšil na 3:1. Králodvorští mohli zvýšit po hodině hry. Tlustý ale v akrobatické pozici mířil těsně mimo branku. Skóre se neměnilo ani v 69. minutě, kdy se dostal Veselý do sóla, místo střely ale zvolil kličku brankáři a poté trefil z ostrého úhlu jen boční síť. Vzápětí hosté trestali, a to hned dvojnásobně. V 71. minutě zakončil rychlý brejk střelou zblízka Balšánek - 3:2. O tři minuty později bylo vyrovnáno, když míč prošel skrz celé vápno až k volnému Kodrovi, který jej napálil do šibenice. V závěru zápasu pak oba celky měli možnost strhnout vedení na svou stranu. S hlavičkou Krimláka si ale Mojžíš a na druhé straně vyškrábl střelu Tlusté skvěle Hrábek. Utkání tak dospělo k remízovému konci.

Branky: 3. Fulín, 7. Kyklhorn, 55. Veselý - 31. Hebnár, 71. 9V, 74. Kodr. Rozhodčí: Váňa. ŽK: Vlk, Bureš M., Socha, Balšánek (vše V). Poločas: 2:1. Diváci: 400.

Králův Dvůr: Mojžíš - Trantina, Šilhavý, Bureš - Nejepsa (37. Bláha T.), Tlustý, Kyklhorn, Sabou, Petr (16. Kváča)- Fulín (78. Vejmelka), Veselý.

Vltavín: Hrábek -Vlk,Kozák,Marčík (71. Pospíšil),Kodr,Bureš M.,Krimlák,Balšánek,Hájek,Socha (90. Pečeňa),Hebnár (78. Hradecký).