Silný vítr pokazil trochu kvalitu jinak zajímavého duelu, v němž hosté byli lepší hlavně do poločasu a vytvořili si díky dobře zahraných standardkám dvě gólové situace zakončené přesnými hlavičkami Procházky. Cábelíci měli i dost dalších šancí, ale výborně chytal Frýdl a jednou mu pomohla tyčka. Na druhé straně také občas Hořovice zahrozily. Hlavně Vostárek a Veselý, jenže neuspěli.

Domácí po přestávce hru trochu vyrovnali a vynutili si snížení, když faul na Landu potrestal z penalty kapitán Mareš. Šance se pak střídaly na obou stranách, aby šest minut před koncem kopal penaltu tentokrát Králův Dvůr. Brankář Koten sice vystihl směr, ale na ránu Beňa nedosáhl. Třetí gól byl nakonec rozhodující, protože Hořovice v závěru Záluským snížily.

"Sice jsme vyhráli, ale to je asi tak jediné pozitivní. Z 12 lidí, se kterými jsme přijeli, se nám další zranil, jestli to půjde takhle dál, tak jsem zvědav zda dáme dohromady jedenáctku na první mistrák," nebyl nadšený asistent kouče Cálelíků Jaromír Šilhan.

12. kolo FORTUNA divize A: Jiskra Domažlice B (na snímku fotbalisté v modrých dresech) - FK Hořovice 3:1.