„Když skončil zápas a my jsme uhráli bod, který bych před utkáním určitě bral, tak jsem byl hodně zklamaný, protože jsme dostali gól v 89. minutě po standardní situaci. Domácí si za celý zápas mimo standardních situací nic nevytvořili,“ podotkl Kučera. Na první gól se čekalo zhruba do dvacáté minuty. To si na Petrův centr z pravé strany naběhl útočník Fulín a rybičkou poslal míč k tyči. „Brankář de facto neměl šanci,“ zmínil Kučera. Celkově první poločas nabídl minimum zajímavých momentů. „První poločas byl víceméně bez šancí až na standardky domácích. My jsme je ale měli také,“ doplnil trenér Králova Dvora.

Po změně stran byli cábelíci nebezpečnější. „Hráli jsme ze zajištěné obrany, proto jsme měli tolik brejkových situací,“ zmínil Kučera. Z brejků mohli Králodvorští své vedení navýšit, jenže své šance neproměnili. Fulín neproměnil čisté sólo a neprosadil se ani Svátek. „Šli jsme do přečíslení, ale prostě jsme to nevyřešili tak, jak jsme měli. Tři, možná čtyři přečíslení byla naprosto stoprocentní, ale my jsme si nedokázali v pravou chvíli přesně přihrát,“ prozradil trenér Kučera. Tutovou šanci pak cábelíci zahodili i pět minut před koncem, a tak přišel trest. „Ve druhé půli jsme měli šance, mohli jsme rozhodnout. Ale nerozhodli jsme, nedali jsme gól a nakonec jsme ho dostali,“ zmínil trenér Králova Dvora.

Cábelíci v závěru několikrát střídali, aby rozkouskovali hru, nebylo jim to ale nic platné. Vltavín nakonec dokázal využít v 89. minutě standardní situaci, po které Krimlák srovnal na 1:1, když se míč odrazil od břevna do země a pak teprve za brankovou čáru. Kromě bodu ze hřiště Vltavínu může Králodvorské těšit herní projev mužstva. „Je to pro nás doufám příslib do dalších zápasů, že můžeme hrát naprosto s každým. Myslím, že jsme předvedli slušný výkon. Smůla, že jsme si nepřivezli tři body,“ zmínil Kučera.

V neděli přivítají cábelíci na svém hřišti nováčka z Domažlic, který v prvním kole prohrál doma s Pardubicemi 1:2. „Máme jim co vracet,“ uvedl trenér Kučera na závěr.