KRÁLŮV DVŮR – KLADNO 2:2 (1:1)

Cábelíci začali zhurta a dostali se do velkého tlaku. Jenže gólu se nedočkali a z ojedinělého útoku se podařilo skórovat Kladnu.

Králodvorští ale ve tlaku nepolevili a do poločasu se dočkali vyrovnání, když se po centru Břížďaly trefil hlavou Balšánek. „Hlavně v první půli se nám dařila kombinace a byli jsme schopni si vytvářet šance. Určitě jsme měli vytěžit více než nerozhodný stav,“ krčil rameny o přestávce trenér Králova Dvora Tomáš Šilhavý.

Po obrátce se jako první radovalo z gólu Kladno, které proměnilo pokutový kop. Cábelíci pak převzali iniciativu a dočkali se vyrovnání. Po několika narážečkách se ocitl ve vápně na dostřel Kraus, který uklidil míč přesně k tyči.

Kladenští fotbalisté se soustředili spíše na udržení stavu, Králův Dvůr se snažil tlačit dopředu. Cábelíkům se podařilo i vstřelit gól, ale praporek asistenta rozhodčího byl nesprávně proti.
Zápas tak skončil smírně 2:2. „Druhá půle už tak kvalitní z naší strany nebyla, plno akcí jsme řešili zbrkle, ale chyběla nám větší přesnost. Nicméně musím kluky za přístup a disciplínu, s jakou se zatím na turnaji prezentují, pochválit,“ vysekl poklonu Tomáš Šilhavý.