I přes vítězství měl trenér Králova Dvora Miloslav Kučera k spokojenosti daleko. Cábelíci nastoupili do utkání v mírně pozměněné sestavě a nepodali právě ideální výkon. „Vypadl nám Filip Trantina, což je pro tento mančaft velké oslabení. Trochu jsme to přesunuli, ale nic to nemění na tom, že jsme byli v dobrém složení a že jsme měli předvést daleko lepší fotbal a vyvarovat se tak šílených chyb,“ poznamenal trenér Kučera, který zmínil, že se hrálo na menším hřišti. „My jsme se s tím nedokázali vyrovnat. Za domácí hráli poměrně vysocí hráči, kteří to nakopávali a přes střed naší obrany procházely všechny míče. My jsme tam neuhráli jediný míč. Naopak stopeři dělali naprosto fatální chyby. Posílali soupeře do sóla. Celkově vzato musíme poděkovat brankáři, že dostal jen dva góly a Novákovi, kterému se podařilo začít dávat góly a rozhodnout zápas,“ uvedl trenér Kučera.

Velmi dobrý výkon v utkání podal brankář Krejčí, který domácím za stavu 0:0 zneškodnil pokutový kop. „Penaltu chytil, nic jiného mu nezbývalo, protože ji vyrobil svojí chybou,“ poznamenal s úsměvem trenér Kučera, který vzápětí navázal. „Vyrovnal to a paradoxně založil rychlý protiútok a my jsme hned z toho dali na 1:0. Udělal jednu chybu, kterou napravil. Pak zmařil několik jasných gólových šancí,“ chválil brankáře trenér cábelíků. Jak již bylo zmíněno, obrana Králova Dvora nezahrála nejlépe. „S tím budeme muset něco vymyslet. Nám se dvě třetiny obrany vyměnily a není to ono,“ naznačil Kučera, který bere velice pozitivně, že zápas s Přední Kopaninou odhalil nedostatky ve hře cábelíků. „Že jsme to dotáhli do vítězného konce je výborné a že se nám ukázalo, kde děláme chyby, to je také báječné. Krásné zrcadlo před mistráky. Kdybychom takto nastoupili do soutěže, tak bychom v prvním kole dostali pět gólů,“ poznamenal trenér Králova Dvora, který zmínil, že sestava cábelíků není ve finální podobě. „Sestava ještě určitě není konečná, přijdou další hráči. Takhle to hrát nemůžeme,“ poznamenal Kučera.

Dodejme, že cábelíci mají v přípravě bilanci pěti výher a jedné porážky. Ve středu od 17.30 hodin se cábelíci střetnou v Karlštejně s družstvem Rokycan a v neděli pak tamtéž změří síly s Domažlicemi.