Králův Dvůr - Žižkov B 0:0

Zápas byl od začátku poznamenán těžkým terénem, na němž se dalo jen hodně složitě kombinovat. Zatímco domácí se snažili prosadit postupnými útoky, hosté vyráželi k nebezpečným brejkům. A po jednom rychlém protiútoku pálil nebezpečně Kočí. Cábelíci se do velké šance dostali ve 14. minutě, kdy se před Bartalským objevil zcela osamocený Kyklhorn. Nejlepší střelec Králova Dvora ale tentokrát neuspěl. V následujících minutách měli cábelíci převahu, kromě řady rohů ji ale nijak nedokázali zužitkovat. Hlavičky Šilhavého a Saboua totiž chytil Bartalský. Na druhé straně Žižkov dvakrát zahrozil z brejku. Újec ale střílel nad branku a přečíslení tři na dva vyřašil ukázkovým skluzem Šilhavý. Hosté mohli jít v samém závěru utkání do vedení. Střela Novotného ale orazítkovala břevno a odražený míč nasměroval Kočí také do břevna.

Po změně stran si cábelíci vypracovali řadu šancí. Jenže Novák zamířil hned po pár minutách do rukavic brankáře Bartalského. V 54. minutě se pak domácí, s největší pravděpodobností oprávněně, dožadovali penalty. Při průniku Fulína si jeden z hostujících obránců viditelně pomohl rukama, rozhodčí ale neposoudil zákrok jako nedovolený. V 59. minutě se domácí fanoušci radovali, ale předčasně. Při rohu na přední tyči hlavičkovalnikým neatakovanýŠilhavý, německý rozhodčí ale odpískal jinému domácímu hráčiútočný faul.Hosté sesnažili také zahrozit, domácí je ale do šance nepustili.Po70. minutě pak přišel v podání cábelíků festival zahozených šancí. Nejprve Bláha z trestného kopu mířil do spojnice branky aodražený poslal Sabou mimo branku. V 75. minutě pak postupoval Veselý sám na branku, místo střelyale nesmyslně volil kličku a celou akci tím zazdil. O tři minuty později sesituace opakovala, tentokrát ale Veselý vystřelil do připraveného brankáře Bartalského. Aby toho nebylo málo, tak v79. minutě nastřelil Vejmelkaz osmi metrů břevno. Poté se ke slovu dostali po delší době hosté. Střelu Kočího ovšem Mojžíš vyškrábl na roh. Vezbytku zápasu se jižžádná šance nezrodila a body se tak rozdělily.

Rozhodčí: Konstantopoulos. Bez karet. Diváci: 300. Poločas: 0:0.

Králův Dvůr: Mojžíš - Kyklhorn (79. Tlustý), Trantina, Bureš, Bláha, Novák (59. Veselý), Fulín (66. Vejmelka), Petr, Šilhavý, Sabou, Nejepsa.

Žižkov B:
Bartalský - 3Biško, 4Procházka, 5Novotný, 7Balík, 8Houžvička, 11Kočí, 12Turek (63. Hřebeček), 13Pilař, 15Straka (73. Demjan), 17Újec (87. Dočekal).