Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora obsadili ve skupině druhé místo a budou tak hrát v neděli na turnaji na Vyšehradě utkání o třetí místo. V něm cábelíci narazí na třetiligový celek Loko Vltavín. Pražský celek, který po polovině ČFL má na kontě o bod víc než Králův Dvůr, nenašel v zápasech zimního turnaje přemožitele. V pěti střetnutích dvakrát vyhrál a třikrát remizoval.

Výsledky soupeře: Loko Vltavín – Dukla Praha 1:1, Bohemians 1905 B – Vltavín 0:2, Horní Měcholupy – Vltavín 1:1, Vltavín – Vyšehrad 3:1, Vltavín – Sezimovo Ústí 1:1.

Zápas cábelíků s Vltavínem začne na Vyšehradě v neděli ve 12 hodin.

Fotbalisty Českého Lva - Unionu Beroun čekají ještě dva zápasy na turnaji ve Štěrboholech. V neděli od 13.30 hodin se Berounští střetnou s Loko Vltavínem B. O týden později pak Beroun bude hrát buď zápas o třinácté, či patnácté místo. Nedělní soupeř Českého Lva - Unionu na turnaji porazil Štěrboholy, remizoval s Čelákovicemi, Kunicemi B a s Vršovicemi. Vltavín B nestačil na Přední Kopaninu, Zápy a Hořovicko.

Turnajový zápas čeká o víkendu i fotbalisty AFK Loděnice. Zelenobílí se utkají na Zličíně v sobotu od 15.30 hodin s domácím dorostem, který zatím na turnaji uhrál jen jedno vítězství.

Fotbal se bude hrát v sobotu také na umělce v Králově Dvoře. Od 9 hodin se zde uskuteční turnaj dorostu, kterého se zúčastní celky Králův Dvůr, Hořovicko, Loděnice, Vysoký Újezd, Nižbor a Hýskov.