Žebrák - Králův Dvůr B 2:2

Utkání bylo od samého úvodu hodně kvalitní. Domácí se dostali do vedení již v 7. minutě, kdy Kebrle přihrál Štěpničkovi, který prostřelil Krejčího. Poté měli více ze hry hosté, kteří si vytvořili několik tutových šancí, jenže Veselý, Pivarník i Frydrych mířili mimo tyče. Naopak ve 23. minutě se podruhé prosadil Žebrák, když po přihrávce F. Kušky skóroval Dušan Nesnídal - 2:0. Poté si opět cábelíci vypracovali několik stoprocentních šancí, ale Frydrych ani Veselý se neprosadili a Vejmelka nastřelil tyč.

V úvodu druhé půle mohl Žebrák zvýšit své vedení, Štěpnička s Tožičkou ale neuspěli. Poté si opět vypracovali značnou převahu hosté, kteří ovšem znovu vyhořeli v zakončení. Domácím s postupem času začaly docházet síly a Králodvorští v závěru vyrovnali. V 73. minutě se prosadil Veselý a tentýž hráč v 85. minutě svou druhou trefou vyrovnal na 2:2. V samém závěru mohli domácí strhnout vedení na svou stranu, ale Tožička velkou šanci neproměnil. Body se tak rozdělily.

Branky: Štěpnička, Nesnídal D. - Veselý 2. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: 0:1. Poločas: 2:0. Diváci: 120.

Žebrák: Kačírek - Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Štěpnička, Kuška O., Kuška F., Kebrle, Nesnídal D., Kára. Střídali: Tožička, Lehocký, Raška.

Králův Dvůr B: Krejčí - Dont, Bláha, Cihelka, Frajer, Pivarník, Frydrych, Kváča, Šajbidor, Vejmelka, Veselý.