Králův Dvůr - Liberec B 2:1

Domácí fotbalisté byli od úvodu aktivnější, několik náznaků šancí ale nedokázali zužitkovat. Převahu Králodvorští zužitkovali po půlhodině hry. Na centr z trestného kopu si naskočil Kyklhorn a hlavou poslal míč za brankovou čáru. Po chvíli mohli cábelíci přidat další gól, když se po akci Veselého ve vápně uvolnil Kyklhorn, tentokrát ale na Uvarenka nevyzrál. Ve 37. minutě hosté poprvé výrazněji zahrozili. Přetažený centr ovšem Zeman poslal hlavou mimo tyče. V závěru prvního poločasu pak mohli jednoznačně aktivnější domácí přidat druhý gól, střelu Kyklhorna ale Uvarenko výtečně vyrazil.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, domácí je ale do šance nepustili. Naopak po deseti minutách Bureš přihrál na hranici šestnáctky Veselému a domácí útočník následně poslal míč do šibenice - 2:0. Jenže pak se cábelíci začali obávat o výsledek a ve zbytku zápasu měli navrch hosté. Situaci jim ulehčovali chybující domácí hráči. Hosté se do zápasu vrátili v 67. minutě, kdy se při rohu na přední tyči prosadil Diviš. Ve zbylých minutách se hosté tlačili do útoku, aledomácí dokázali své vedení díky bojovnosti udržet.

Branky: 27. Kyklhorn, 55. Veselý - 67. Diviš. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: Veselý, Sabou- Vojta, Kelič, Suk. Poločas: 1:0. Diváci: 500.

Králův Dvůr: Tesař - Kyklhorn, Trantina, Tlustý, Petr, Nejepsa (69. Bláha), Vejmelka (76. Novák), Bureš, Šilhavý, Sabou, Veselý (83. Kváča).

Liberec B: Uvarenko - Polák, Puřič (83. Suk), Janů, Diviš, Dostálek (73. Smetana), Papoušek, Martan, Kelič, Zeman, Vojta (60. Řehák).