Králův Dvůr - Rokycany 6:2

V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal. Na straně cábelíků se dvakrát střelecky prosadil Michal Novák, hosté dokázali jednou skórovat. "První poločas byl naprosto vyrovnaný," potvrdil trenér cábelíků Miloslav Kučera. Po změně stran již se hrálo v režii cábelíků. "My jsme částečnou převahu korunovali brankami. Ve druhé půli jsme byli lepším týmem," poznamenal Kučera. Z gólu se ve druhém poločase na straně cábelíků radovali Vejmelka, Fulín, Nejepsa a Pivarník. "Mužstvo je unavené, tak jsem spokojen s výsledkem. Alespoň, že jsme to zvládli výsledkově, když hra nebyla nic moc," zhodnotil zápas trenér Kučera. "Je přes týden do mistráků. Já jsem jedině rád, že jsou unavení. Teď už to půjde jen k lepšímu. Mančaft teď má dva dny volno," dodal trenér Kučera.

Branky: Novák 2, Vejmelka, Fulín, Nejepsa, Pivarník. Poločas: 2:1.

Králův Dvůr: Krejčí (65. Vaňátko) - Petr, Bláha, Minařík (46. Dont), Bureš - Kyklhorn (46. Pivarník), Tlustý (46. Vejmelka), Kváča, Nejepsa - Novák (46. Fulín), Veselý.

V neděli čeká Králodvorské fotbalisty generálka na ČFL. Přípravné utkání s Domažlicemi sehrají cábelíci na domácí půdě v Králově Dvoře od 17.30 hodin. V utkání se možná objeví největší letní posila cábelíků, která se zatím v přípravných zápasech nepředstavila. "Nechci předbíhat, ale myslím, že situace s Žižkovem je na takové úrovni, že i když je Jirka Sabou teď nemocný, je reálné, aby v generálce proti Domažlicím odehrál poločas. Pokud by se to podařilo dotáhnout, tak by to byla po všech stránkách top posila. To by byla přestupová bomba třetí ligy. S jeho zkušenostmi by byl přínosem po všech stránkách," uvedl trenér Kučera.