Na půdu Zdic si králodvorská rezerva nakonec přivezla z třetiligového áčka Bureše, Tlustého a Vejmelku. Naproti tomu domácí řešili velké problémy se sestavou. Trenér Růžička nemohl počítat se Šintákem, Turickým, Křesťanem a nastoupit nemohli ani oba Pechové. Navíc Svoboda nastoupil se zraněním. Zápas nakonec přinesl dva góly, po jednom na každé straně.

Zdice – Králův Dvůr B 1:1

Zdičtí fotbalisté vstoupili do zápasu s defenzivní taktikou. Domácí se soustředili na pevnou obranu a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Králodvorští byli fotbalovější a také viditelně aktivnější. Ovládli sice střed pole, přes dobře organizovanou domácí obranu se ale nedokázali dostat do vápna. A tak se cábelíci stále častěji uchylovali ke střelám z dvaceti a více metrů. S těmi si ale Kasal dokázal poradit. Nejblíže vedení byli hosté při trestném kopu Bureše. S prudkou střelou mířící k tyči si ovšem domácí brankář poradil. A tak se nakonec do vedení mohli dostat domácí. Po rychlém protiútoku dokázal Kment obejít brankáře Koláře, prázdnou branku ale netrefil. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Po změně stran byl k vidění podobný obrázek. Hosté byli fotbalovější, ale přes domácí obranu se dostávali jen horko těžko. Naopak Zdice se dostaly do dalšího nebezpečného brejku. Froněk ale na brankáře hostů nevyzrál. Gólu se diváci dočkali až po hodině hry, kdy cábelíci našli skulinu v domácí obraně. Kasal vyrazil dalekonosnou střelu, míč se následně dostal k Vávrovi, který si míč „píchl“ mimo dosah domácího brankáře a zakončil do prázdné branky. Jenže o pět minut později Zdice vyrovnaly. Zkušený Grajcar poslal míč do uličky mezi hostující stopery a nabíhající Voráček následně střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Poté se hra vrátila k zaběhlému formátu. Zdice poctivě bránily a Králodvorští se snažili překonat defenzivní hráz. A pět minut před koncem mohli cábelíci strhnout vedení na svou stranu, míč ale skončil na tyči. Body se tak nakonec zaslouženě dělily.

Zajímavé souboje čekají oba celky i o nadcházejícím víkendu. Zdice se opět představí na svém hřišti, kde tentokrát v derby přivítají celek Praskoles. Derby čeká i cábelíky, kteří v neděli na své půdě hostí družstvo Žebráku.