Králův Dvůr B – Jeneč 3:0

Domácí se na soupeře vrhli od první minuty, často se dostávali k zakončení, deset minut byl ale brankář Rigo bez práce. Ve 12. minutě byla k vidění první tutovka. Brazilce Juninha nejprve vychytal gólman hostů a Sabou následně hlavou poslal míč do břevna. Hosté se převážně bránili, vyráželi ovšem k nebezpečným brejkům. A po jednom obstřelil Kotík brankáře Židlického, míč ovšem skončil na tyči. Poté měli cábelíci velký tlak, i řadu šancí, jenže na skvělého brankáře Riga nevyzráli Victor, Vilám, Juninho ani Novák. Především díky gólmanovi hostů svítil o poločase na tabuli stav 0:0.

Nápor cábelíků pokračoval i po změně stran. Novák ale nejprve dvakrát pálil nepřesně a třetí pokus skončil na tyči. Gól doslova visel ve vzduchu a v 60. minutě se Králodvorští také dočkali. Victor posadil míč z trestného kopu na hlavu stopera Busty, který díky parádnímu výskoku pohodlně skóroval. Hned po rozehrání se cábelíci radovali podruhé. Na konci rychlé kombinace zkušeně zakončil Sabou – 2:0. Hosté ovšem nehodlali složit zbraně a dalekonosná střela Mičína pořádně protáhla Židlického.

V 78. minutě dali cábelíci svému vedení zaslouženou pojistku. To zakouzlil s míčem střídající Jandák, na konci svého představení posadil centr na hlavu Juninha, pro nějž už nebyl problém zakončit. Domácí pak mohli své vedení ještě navýšit. Juninho postupoval sám na branku, míč ale napálil jen do tyče. Po chvíli pak kombinovali na hranici malého vápna Frydrych s Juninhem, skóre se ale ani tentokrát nezměnilo. Králodvorští fotbalisté zaslouženě vyhráli a hosty uchránil před větším přídělem výtečný výkon brankáře Riga a také pořádná porce štěstí. Cábelíci v zápase čtyřikrát nastřelili tyč. Nyní je Králův Dvůr B na dvanáctém místě, vyhráno ještě ale zdaleka nemá. V dalším kole jedou cábelíci na hřiště Branova, ve kterém působí řada exkrálodvorských hráčů.

Králův Dvůr B: Židlický – Machovec, Tlustý, Vilám, Busta – Victor (72. Patera), Sabou, Svoboda (46. Jandák), Frydrych – Juninho, Novák.