Sezimovo Ústí - Králův Dvůr 2:3

Králodvorští fotbalisté vstoupili do zápasu skvěle. Hned v 5. minutě se dostali do vedení, když při standardce tečoval před brankářem míč Kyklhorn. To ale nebylo vše. Po čtvrthodině hry již hosté vedli 2:0, když Zajac vymetl šibenici domácí branky. I ve zbytku prvního poločasu měli cábelíci více ze hry, skóre se ale do přestávky již neměnilo.

Jestliže vstup do první půle se vyvedl hostům, začátek druhého dějství patřil domácím. Hned ve 47. minutě snížil střelou ze třiceti metrů Kostečka a vzápětí tentýž hráč střelou z hranice velkého vápna vyrovnal na 2:2. Aby toho nebylo málo, tak v 60. minutě byl vyloučen králodvorský stoper Gabriel. Tento fakt ale cábelíky paradoxně nabudil. Králodvorští v deseti začali dřít a v 71. minutě byla jejich snaha oceněna, když se při standardce prosadil Tlustý - 2:3. Ve zbylých dvaceti minutách měli domácí více ze hry. Králův Dvůr bránil těsné vedení a vyrážel k nebezpečným brejkům. Pojistit vedení mohli Petr, Zajac i Zmeškal, své šance ale neproměnili. Drama pokračovalo až do posledních vteřin, Králodvorští nakonec těsné vedení udrželi.

Branky: 47. a 49. Kostečka - 5. Kyklhorn, 15. Zajac, 71. Tlustý. ŽK: Kočí, Schon (oba SÚ). ČK: 60. Gabriel (KD). Rozhodčí: Jedlička. Poločas: 2:0.

Králův Dvůr: Mojžíš - Petr, Gabriel, Beutel, Bureš - Nejepsa (58. Zmeškal), Trantina, Tlustý, Kyklhorn - Fulín (55. Bláha), Zajac (85. Novák).