Vyšehrad - Kr. Dvůr 1:2

V prvním poločase byli hosté mírně aktivnější a v 25. minutě se také dostali do vedení, když se při standardce hlavou prosadil Kyklhorn. Poté měly oba celky několik šancí, skóre se ale do poločasu nezměnilo.

Cábelíkům se nepovedl vstup do druhého poločasu. V 52. minutě navíc několikrát hosté nedokázali odkopnout míč a Vlčkova dorážka přinesla vyrovnání na 1:1. Králův Dvůr se dostal podruhé v zápase do vedení v 66. minutě, kdy si střídající Veselý naskočil na centr z rohu a hlavou skóroval. Zápas ale nakonec mohl skončit remízou. Domácí měli v 88. minutě obrovskou šanci, brankář Mojžíš ale vytáhl z rukávu skvělý zákrok a míč vyrazil.

Branky: 52. Vlček - 25. Kyklhorn, 66. Veselý. Rozhodčí: Čížek. ŽK: Matuzsny - Movák. Poločas: 0:1. Diváci: 417.

Králův Dvůr: Mojžíš - Šilhavý, Bláha, Bureš - Nejepsa, Sabou, Trantina, Kyklhorn, Petr - Novák (65. Veselý), Fulín (75. Tlustý).