Před utkáním totiž onemocněli Šilhavý s Kyklhornem. „Museli jsme stáhnout Saboua na stopera a zahrál tam docela dobře, až mě to překvapilo. V 15. minutě se nám ale zranil druhý stoper Brhlík, takže jsme museli couvnout i s Oldou Tlustým. A doplnit to jinak. Kádr máme široký, ale kvantita není vždy kvalita,“ poznamenal trenér cábelíků.

Diváci v Českých Budějovicích gól neviděli a cábelíci si odvezli cenný bod. „Na to, že jsme hráli venku proti velmi kvalitnímu soupeři, to špatné nebylo,“ uvedl Kučera, který zmínil, že zápas byl poznamenám větrem. „V prvním poločase jsme hráli po větru a měli jsme více ze hry. Ve druhé půli měli více ze hry domácí, kteří nás ke konci zatlačili,“ podotkl trenér Králova Dvora, který dodal, že v závěru byli Králodvorští pod tlakem. „Zase si ale domácí nevytvořili v utkání jedinou brankovou příležitost kromě toho, že kopali nadstandardní množství standardních situací. Dvakrát to z nich zavánělo, ale hráči to minuli,“ zmínil Kučera.

V závěrečných patnácti minutách se cábelíci dostali dvakrát k ohrožení domácí branky, rozhodčí je ale do šance nepustili. „V 78. minutě rozhodčí Kalenda nezapískal stoprocentní penaltu. Nevím, co více by chtěl písknout. Ještě se nám vysmál a dal Trantinovi žlutou kartu,“ poznamenal trenér cábelíků, který zmínil i další akci Králova Dvora. „Neuplynulo ani pět minut, Svátek vybíhal z druhé vlny, chystal se střílet sám na branku a rozhodčí úplně nesmyslně odmával ofsajd,“ uvedl Kučera, který doplnil, že je s bodem spokojený.

Cábelíci na půdě Dynama nehráli špatně. „Měli jsme tam kombinační akce se střelbou, ale se špatným zakončením. Na to, že nám onemocněli Šilhavý s Kyklhornem, tak si myslím, že jsme podali dobrý výkon,“ zmínil trenér Králova Dvora, který ale viděl ve hře i nedostatky. „Uhráli jsme bod, takže jsme spokojení, i když jsme udělali spoustu chyb. Ve středu hřiště jsme ledabyle ztráceli balony. Soupeř to ale nedokázal potrestat,“ uzavřel trenér Kučera.