KRÁLŮV DVŮR – BENEŠOV 4:2
Svěřenci trenéra Františka Baráta vyběhli na hřiště i s několika posilami z Příbrami, o jejich výhře rozhodla větší produktivita.

V úvodu utkání šel Králův Dvůr do vedení Sanogem, na jehož branku odpověděl benešovský Žák. Do poločasu se ještě trefil Svoboda a do kabin se šlo lépe týmu zpod Blaníku.

Ve druhém poločase ale převzal Králův Dvůr plně režii zápasu, lépe se pohyboval a vstřelil tři góly. O ty se postarali postupně Kraus, Hlinka a Pech. Vítězství v poměru 4:2 nad sokem z České fotbalové ligy potěšilo.

„Po náročném týdnu jsme odehráli kvalitní utkání a dokázali se gólově prosadit, ve druhém poločase jsme již dominovali a vyhráli zaslouženě," hodnotil zápas stoper Cábelíků Tomáš Šilhavý.

FK Králův Dvůr: 1. poločas: Krček, Petr, Šilhavý, Soldát, Vybíral, Ibrahim, Kraus, Eliáš, Šípek, Sanogo, Dochtor. 2. poločas: Kočí, Pilík, Šilhavý, Soldát, Junek, Vosýnek, Ježdík, Kraus (65. Pech), Hlinka, Řezáč, Sanogo.

VYŠEHRAD – HOŘOVICKO 0:1
Zajímavostí utkání bylo, že na stoperu domácího týmu nastoupil Jan Mojdl, který bydlí v nedalekých Rpetech. Začátek zápasu vyšel lépe jeho týmu, mírná převaha vyvrcholila břevnem Macháčka.

Další čtyři pokusy s přehledem zablokovala obrana hostů, kteří se postupně srovnali s rychlostí hry a získávali jistotu. Nejnebezpečnějším hráčem Vyšehradu byl Kabele, zvláště jeho projektil, který skončil metr vedle branky, hráče hostů vystrašil. Na druhé straně se snažil po úniku přehodit brankáře Procházku Bežó, ale gólman byl proti. Po chvíli se zaskvěl při křížné střele Kaufmana, kterou s námahou vytěsnil na roh.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hráči Hořovicka, kteří byli za svůj výkon odměněni. V 62. minutě se ocitl sám před brankářem Hájek a nemýlil se. Třetiligoví hráči Vyšehradu pak zvýšili obrátky a snažili se hosty zatlačit. Ti však dobře bránili a dostávali se k brejkům. Jenže ve dvou z nich, které byly gólovými, se projevila nezkušenost Pergla a Srpa, kteří mohli navýšit skóre.

FK Hořovicko: Herco, Bežó, Kaufman, Vaníček, Šmíd, Šubert, O. Vrabec, Zítka, V. Šebek, Nademlejnský, Zítek, střídali Pelikán, Pergl, Srp, Hlavatý, Hrdlička.