KRÁLŮV DVŮR – ADMIRA 2:0

V dresu cábelíků se již objevili i Sabou a Frydrych, ale také například italský útočník Gentile. V úvodu měli sice mírně navrch hráči Admiry, na Mokrohajského ale nevyzráli. S postupem času ale začali mít navrch cábelíci, kteří se také dostali ve 13. minutě do vedení. „První půle byla taková vyrovnaná s tím, že jsme se prosadili akorát z jedné situace. Fulín se nejlépe orientoval před brankou a dorazil to ze skrumáže,“ uvedl k prvnímu poločasu trenér Králova Dvora Miloslav Kučera.

Po změně stran již měli Králodvorští navrch, trápila je ale koncovka. „Nedávali jsme šance, na to jsem zvyklý, to už ani nezmiňuji. Některé tutovky co neproměníme, to snad není možné,“ poznamenal Kučera. Cábelíci neproměnili také penaltu, kterou rozhodčí nařídil po faulu na Petra Dochtora. Desítku zahodil kapitán Milan Petr. „Milan měl vůbec dobrý den. Před zápasem na něj nezbyl dres, ani trenýrky a korunoval to tou penaltou. Ukázal ale, že je kapitán na správném místě, nedělal z toho vědu,“ zmínil úsměvnou příhodu trenér Králova Dvora. Cábelíci se nakonec dočkali druhé branky, o kterou se postaral střelou zpoza šestnáctky Květoň. V závěru se zápas trochu přiostřil, což vyřešil rozhodčí poněkud netradičně a utkání ukončil dříve. „Byly tam jen takové dva fauly a rozhodčí to prostě ukončil, takže jsem se alespoň trochu rozčílil. Máme jeden přátelák týdně a on to ukončí o deset minut dříve,“ podotkl Kučera, který zmínil, že na hřišti se nic zvláštního nedělo. „Bylo to v rámci mezí,“ dodal trenér cábelíků. Ten byl po vítězství vcelku spokojen. „Ve druhé půli jsme byli o něco lepší, ale dali jsme jen jeden gól. Takže jsme vyhráli 2:0. Docela si toho v únavě cením, Admira je vždy dobrý soupeř. Neinkasovali jsme, tak jsme vcelku spokojení,“ uvedl Miloslav Kučera, který si zatím přípravu pochvaluje. „Až je to divné, všechno je naprosto bez problémů,“ dodal trenér Králova Dvora.

Další přípravné zápasy čekají na králodvorské fotbalisty v sobotu. A to hned dva. Dopoledne cábelíci nastoupí k dalšímu turnajovému zápasu na Zličíně, kde se od deseti hodin utkají s divizními Štěchovicemi. V podvečer se pak Králodvorští představí v Berouně, od 17.30 se utkají Na Máchovně s divizním Hořovickem. Trenér Kučera osvětlil, proč mužstvo sehraje dva zápasy v jeden den. „Abychom leden zakončili větším zatížením,“ podotkl trenér Králova Dvora.

Branky: 13. Fulín, 58. Květoň.

Králův Dvůr: Mokrohajský – Krupička (46. Procházka), Šilhavý, Ježek (J. Novák) Zinhasovič – Sabou (46. Petr), Toporčák (46. Květoň), Gruber (46. Frydrych), Brusch – Fulín (46. P.Dochtor), M. Novák (46. Gentile).