Cábelíci poslední dva zápasy zvládli velmi dobře, když na své půdě porazili Žižkov B 2:0 a poté přivezli po bezbrankové remíze cenný bod ze hřiště Jablonce B. Dva zápasy v řadě tedy Králodvorští neinkasovali a především zisk čtyř bodů je může povzbudit. Po šestnácti kolech jsou cábelíci až na čtrnáctém místě, dosavadní zisk osmnácti bodů ale určitě není propadákem, i když Králodvorští určitě mířili výš. Pokud si cábelíci dokáží v sobotním kole připsat další tři body, určitě tím zvýší své šance vyhnout se na jaře boji o udržení a naopak se přiblíží horní polovině tabulky. Jenže do Králova Dvora nepřijede lehký soupeř. Cábelíci hostí celek Hlavice, která okupuje v tabulce třetí místo.

Zřejmě půjde o zápas, ve kterém mnoho branek nepadne. Cábelíci vstřelili v šestnácti kolech šestnáct gólů, Hlavice má na kontě jen o tři branky více. Za zmínku ale určitě stojí fakt, že družstvo Hlavice má v současné chvíli nejlepší obranu soutěže, když inkasovalo jen dvanáct branek. Družstvo Hlavice také bodovalo v posledních pěti utkáních, ve kterých si připsalo jedenáct bodů.

Utkání začíná na králodvorském stadionu v sobotu ve 13.30 hodin. Jako hlavní rozhodčí jej bude řídit pan Šedivka, na čarách mu budou asistovat pánové Dujsík a Dobrý.