Králův Dvůr - Horní Měcholupy 3:1

Tým Horních Měcholup, který je farmou Žižkova, porazili Cábelíci 3:1, když jedinou branku inkasovali až v úplném závěru zápasu. „Byl to úplně jiný duel, než minulý týden s juniorkou Sparty. Tentokrát jsme museli více kombinovat a hodně dobývat. Měcholupy mají spoustu mladých hráčů, kteří jsou spolu sehraní," přiblížil soupeře trenér králodvorských fotbalistů František Barát.

Jeho tým šel do utkání opět ve výrazně obměněné sestavě oproti minulému střetnutí, přesto měl po většinu času převahu. „Z naší strany to byl velmi dobrý výkon. V první půli jsme měli řadu šancí, ale dali jsme jen jeden gól těsně před přestávkou. Po změně stran jsem se trošku obával, co s herním projevem udělá masivní vystřídání, ale i druhá půle byla dobrá," chválil Barát všechny hráče, kteří do utkání nastoupili.

„Na to, že mužstvo bylo opět úplně jiné, než posledně a o přestávce se to ještě vyměnilo, tak z hlediska disciplíny i herní kultury to bylo z naší strany slušné utkání. Ale vždy je to i o tom, jaký je soupeř," dodal František Barát.

V turnaji Cobra Cup nyní mají fotbalisté Králova Dvora tří výhry a jednu porážku. O tom, kolikátí skončí ve skupině a kolik zápasů je ještě čeká, se dozví až v průběhu týdne. „Ani nevím, jakým způsobem bude turnaj dohrán. Jestli nás čeká už jen jeden zápas nebo víc. Vše se dozvíme až budou dohrány všechny zápasy obou skupin," prozradil Barát.