KRÁLŮV DVŮR – KARLOVY VARY 1:0

Hned v úvodu domácím nahrál svým zkratem karlovarský Hucl, který se vulgárně vyjádřil na adresu pomezního a hlavní arbitr jej v 6. minutě vyloučil. Jenže cábelíkům to proti oslabeným soupeřům nejde. Jejich fanoušci se o tomto pravidle přesvědčili již několikrát a nejinak tomu bylo i tentokrát. „Není to první zápas, který jsme proti oslabenému soupeři sehráli takto," přiznal Kučera.

Cábelíci se trápili. Nedařilo se jim téměř nic a když už se v první půli náhodou dostali do zakončení, nechali vyniknout brankáře Arkenberga. „Hráli jsme strašně špatný zápas. Bez bojovnosti, bez nápadu. Bez toho, abychom hráli do vápna a něco tam vytvořili," zmínil trenér Králova Dvora.

Po změně stran se domácí fotbalisté zlepšili a dostali se několikrát do náznaků šancí. Nakonec hosté odolávali do 74. minuty, kdy po centru Vybírala skóroval ve skluzu Paprčiak. Ten vzápětí mohl přidat druhou trefu, po sólu sice přehodil gólmana, branku ale minul. Vedení pak domácí fotbalisté udrželi, navíc v závěru byl vyloučen karlovarský Tůma. „Měli tam nějaký konflikt, on se rozběhl a zezadu nakopl Toporčáka. Pak tam byla taková hromadná strkanice," uvedl trenér Kučera, který si cení vydřených tří bodů. „Kdybychom prohráli, bylo by to špatné. Potřebujeme se udržet v kontaktu se středem, takže pro nás je to strašně důležité vítězství. Teď hrajeme dvakrát venku, tak máme šanci získat do tabulky pravdy nějaké plusové body," dodal Kučera.

Branka: 74. Paprčiak. Rozhodčí: Grimm. ČK: 6. Hucl, 90. Tůma (Oba KV). ŽK: Dochtor – Hucl, Tůma. Poločas: 0:0. Diváci: 120.

Králův Dvůr: Michňa – Novák (46. Dochtor), Šilhavý, Kvída, Procházka, Hutta, Toporčák, Paprčiak (89. Vavřina), Kobler, Vybíral, Fulín (88. Sabou).