Králův Dvůr – Převýšov 1:1 (0:1) PK 7:6
Cábelíkům se historicky proti Převýšovu nedaří a černě viděli vývoj hry i domácí příznivci, když se už ve 4. minutě trefil hostující Karal. „Převýšov byl v první půli lepší, přehrával nás," uznal vedoucí králodvorského týmu Luboš Řehořek, který dodal: „Gól hostů padl po chybě ve vápně, kdy jejich hráč přihrával z brankové čáry spoluhráči na malé vápno a ten prostřelil Krčka. My jsme v první půli žádnou výraznou šanci neměli."

Nepříznivý stav přivedl domácí k myšlence vystřídat hned tři hráče, a to se jim vyplatilo. „Hned při nástupu do druhé půle jsme provedli trojí střídání a změnili tím systém hry, který dělal Převýšovu problémy," řekl Luboš Řehořek.

Králův Dvůr se v 56. minutě dočkal kýženého vyrovnání. „Gól padl po centru Procházky z pravé strany centrem do vápna a Šlapák to hlavou uklidil. Po chvíli měl další šanci Balšánek, ale z malého vápna těsně přestřelil," litoval Řehořek.

Za druhou půli si Králův Dvůr zasloužil jedničku. „Druhá půle byla z naší strany lepší, měli jsme šance a Převýšov přehrávali. Bohužel i přes vyložené příležitosti jsme další gól nedali," dodal Luboš Řehořek.

„Po devadesáti minutách byla remíza asi spravedlivá. A penalty? Krček v sedmé sérii vyrazil Převýšovu penaltu. Zelenka pak rozhodl v náš prospěch," radoval se vedoucí týmu Cábelíků.

Ti zdolali vedoucí celek tabulky a atakují čelo ČFL. „Výhry nad prvním Převýšovem si vážíme a ceníme si jí," dodal Řehořek.

Už ve středu zajíždí Králův Dvůr do Dobrovice, kde bude chtít navýšit svůj bodový účet. Druhý zástupce z regionu Hořovicko hraje v Praze na Loko Vltavín. Oba zápasy začínají v 17 hodin.