Králův Dvůr - Sez. Ústí 1:0

V prvním poločase se nehrál příliš pohledný fotbal. Oba celky spoléhaly na zajištěnou obranu a hra se odehrávala mezi šestnáctkami. Více ze hry měli hosté, a to i díky tomu, že je výrazně tlačil rozhodčí Langer. K vidění sice bylo pár náznaků šancí na obou stranách, tutovky se ale diváci do přestávky nedočkali. Za zmínku stojí snad jen střela hostujícího Lalika z otočky, kterou vyrazil Čaba ve 44. minutě na roh.

Po změně stran se hrál více otevřený fotbal. Nejprve zahrozili domácí, když Frydrych orazítkoval břevno. Po chvíli předvedl podobný kousek na druhé straně Kostečka. V 56. minutě padl jediný gól utkání. Domácí Novák zatáhl míč po pravé straně až k brankové čáře, poté jej naservíroval na hranici vápna a dobíhající Frydrych napálil míč nekompromisně pod břevno. V dalších minutách začal výrazně úřadovat rozhodčí Langer, který vymýšlel, co se dalo, aby dotlačil lídra k vyrovnání. A po jedné vymyšlené standardce z hranice vápna málem hosté vyrovnali. Horka ale poslal míč do břevna. Ani fakt, že hosté hráli ve čtrnácti, ale nakonec lídrovi nestačil. Dvě střely zpoza vápna totiž s jistotou zlikvidoval Čaba a v závěru cábelíci výbornou hrou nepustili soupeře do šestnáctky. Naopak v samém závěru mohl pojistit vedení Králova Dvora Vejmelka, který ale tutovku spálil. Nic to ale nezměnilo na tom, že králodvorští fotbalisté porazili vedoucí Sezimovo Ústí.

Branka: 56. Frydrych. Rozhodčí: Langer. ŽK: Vukadinovič (SÚ). Diváci: 450. Poločas: 0:0.

Králův Dvůr:Čaba - Samek, Šilhavý,Bláha - Nejepsa (90. Kříženecký),Sabou, Bureš, Frydrych,Trantina - Fulín (84. Vejmelka), Novák (87. Kváča).