„První půle z naší strany nebyla nic slavného, i když skončila 1:1,“ podotkl Kučera.

V první půli se v dresu Králova Dvora prosadil v poslední minutě Nejepsa. „Bureš z hranice šestnáctky přesně našel Nejepsu, který to z úhlu trefil podél brankáře,“ popsal první gól trenér Kučera, který o přestávce sáhl ke změnám. „Před druhou půlí jsme obměnili i rozestavení. Přineslo to docela ovoce,“ poznamenal trenér cábelíků.

Králodvorští hráči se ve druhém poločase dostali do vedení. „Po chybě brankáře a obrany jsme se zmocnili míče, Nejepsa ze strany předložil míč Vejmelkovi, který dal do prázdné branky. Ale takových šancí jsme měli ještě pět, škoda, že jsme je nevyužili,“ poznamenal Kučera, který zmínil, že další velké šance neproměnili Vejmelka a Nejepsa.

Zahrozily ovšem i Vary. „Soupeř měl jednu velkou šanci, kterou neskutečně chytil natřikrát Tuček,“ dodal Kučera, kterého těší vítězství. „Vary ale hlavně potřebujeme porazit doma v mistráku,“ uvedl Kučera, který zhodnotil i kvalitu hry. „Zatím je to takové upachtěné, protože zátěž je dostatečná na to, že hráči se nestačí ani zregenerovat, takže určitě o kvalitě nemůžeme moc mluvit,“ doplnil trenér cábelíků.