Horní Měcholupy – Králův Dvůr 0:5

Zápas se hrál na umělce menších rozměrů, což více vyhovovalo cábelíkům. Ti měli od začátku jasně navrch a vytvářeli si spoustu šancí. Naproti tomu domácí se k ničemu nedostali. Králodvorští dobře kombinovali a i když dost šancí zahodili, do poločasu vstřelili tři branky. Nejprve se při rohu prosadil Fulín, na 2:0 zvýšil střelou z trestného kopu Petr a i třetí gól padl po standardce. Tentokrát se při rohu hlavou prosadil Sabou.

I v úvodu druhé půle kralovali na hřišti cábelíci a během chvilky zvýšil na 4:0 Trantina, který zakončil rychlý protiútok střelou, jenž se od břevna odrazila za záda brankáře Zajíčka. Od 55. minuty začal trenér Kučera více prostřídávat a na hře se to projevilo. Domácí srovnali krok a chvílemi měli i mírně navrch. Jenže k ohrožení králodvorské branky se Měcholupští nedostali. Naopak cábelíci přidali pátý zásah. Při rychlém protiútoku zakombinovali Juninho s Procházkou a na konci akce byl Veselý, který již zakončoval do prázdné branky.

Branky: Fulín, Petr, Sabou, Veselý. Poločas: 0:3. Diváci: 30.

Králův Dvůr: Kudrna (46. Židlický) - Procházka, Šilhavý, Brhlík (52. Machovec), Pavlík - Petr (55. Frydrych), Sabou (60. Himl), Řehoř (72. Juninho), Trantina (60. Victor) - Fulín (46. Zelenka), Svátek (55. Veselý).