Cábelíci nedokázali vyzrát na domažlického brankáře

DOMAŽLICE- Před rekordní návštěvou se především v prvním poločase fotbalistům Králova Dvora v Domažlicích příliš nedařilo. Po změně stran si vytvořili Králodvorští řadu šancí, ale na skvělého brankáře Mlezivu nevyzráli a prohráli nakonec 2:0. Zápas ale bude mít dohru u zeleného stolu, utkání totiž začalo s více než půlhodinovým zpožděním.

15.8.2007

Cábelíci po úspěšném vstupu do letošního ročníku divize prohráli v Domažlicích 0:2.Foto: DENIK/Jan Vildmon

Domažlice – Kr. Dvůr 2:0

Fotbal, divize A

Úvod zápasu patřil domácím, několik náznaků šancí ale králodvorská obrana zneškodnila. Hosté zahrozili poprvé v 9. minutě, kdy Mleziva vytáhl střelu jednoho z útočníků na roh. V 17. minutě se dokázal uvolnit Mifek, následnou střelu Šota ovšem Mojžíš zlikvidoval. O deset minut později se pak dostal k zakončení hlavou domácí Tesař, ale na Mojžíše také nevyzrál.

Po půlhodině hry se ale domácí již radovali z vedoucí branky. To Šámal vysunul Šota, který z osmnácti metrů vystřelil a tentokrát gólmana Mojžíše již překonal – 1:0. O dvě minuty později mohlo být vyrovnáno, střelu Fulína ale zlikvidoval výtečný Mleziva. nato musel Mleziva likvidovat jednu z mála střel, které na něj hosté v prvním poločase vyslali.

Po změně stran již měli více ze hry hosté, v zakončení se jim ale nedařilo. Před nabíhajícím Fulínem stačil domácí brankář míč před vápnem odkopnout a Klička v 60. minutě mířil zprava z osmnácti metrů vedle tyče domažlické branky. O čtyři minuty později hlavičkoval Mrština, brankář Mlezina byl ovšem připraven. V 67. minutě pak domácí gólman reflexivně vyrazil střílený centr Brože z pravé strany na roh. Hosté měli největší šanci v 68. minutě, kdy po chybě domácí obrany šel Spurný sám na brankáře Mlezivu, ale svoji tutovku zahodil.

I nadále byli cábelíci mnohem aktivnější, na skvěle chytajícího brankáře Mlezinu ale nedokázali najít recept. Postupně neuspěli v dobrých šancích Klička ani hlavičkující Dochtor. V 83. minutě pak předvedl Mleziva výborný zákrok, když vytlačil na roh Bláhovu střelu z hranice šestnáctky.

V závěru hosté otevřeli hru, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Naopak v poslední minutě domácí Domažlice zvýšily na 2:0, když Janeček z hranice malého vápna nedal Mojžíšovi šanci – 2:0.

Branky: 35. Šot, 90. Janeček. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Benedikt. Diváků: 1620.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Paul, Tesař, Vacek – Černý (64. Kotlan), Šámal, Mach, Bublík, Mifek – Šot (85. Janeček).

Králův Dvůr: Mojžíš – Petr, Podzemský, Vlček, Bláha – Klička, Brož, Mrština, Opl (61. Spurný) – Fulín (85.Saizkoff), Dochtor.

15.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Exoti na prodej.
AUTOMIX.CZ

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Mladí hokejisté Žebráku hrají v soutěži i s Mostem.

Tři kluby, dva v soutěžích

Jak si žije středočeský hokej?

Střední Čechy – Vedle masovějšího fotbalu je hokej pořád českým národním sportem. Rozhlédli jsme se po celých středních Čechách, abychom zjistili, jaké tu k hokeji vytvářejí kluby, města a také rodiče hráčů podmínky.

Velmi silný vítr pokácel desítky stromů

Střední Čechy – Jeden výjezd za druhým – a div ne, že po patnáctém ještě i dvacátý, Tak to ve čtvrtek odpoledne vypadalo se zásahy u popadaných stromů, které bylo třeba odklidit poté, co podlehly silnému větru. Za prvních pět hodin odpoledne se jich nahromadilo sedmnáct. Šrumec odstartoval na Nymbursku, nicméně nejvíce událostí, hned čtyři, hlásí Příbramsko.

Nademlejnský míří do Petřína, Cábelíci mění maséra

Berounsko – Změny v kádrech fotbalových týmů s narůstajícím objemem zimní přípravy přibývají.

Bývalý Medvěd zůstal těsně pod vrcholem

Beroun – Kapitán libereckých Bílých tygrů Martin Ševc málem dosáhl na další z vrcholů kariéry. Hokejisté Liberce ale zůstali před branami finále Ligy mistrů. Historicky nejúspěšnější tažení tohoto klubu Evropou skončilo nepříjemnou, až krutou porážkou. Bílí Tygři se loučili debaklem 1:6, který utržili v semifinálové odvetě na ledě švédského Växjö.