Účastník pražského přeboru, v jehož řadách pracuje i bývalý gólman Dukly a reprezentace petr Kostelník (dnes asistent kouče SK Kladno) uspěl 2:1 (0:0).

Kučera byl přes další nečekanou prohrucelkem v dobré náladě. Tuhle prohru přece jen pár aspektů omlouvá, což se třeba o vystoupení se Zličínem říci nedalo. „Je fakt, že se hrálo na zasněžené umělce, což víc vyhovovalo domácímu celku plnému futsalistů. A také jsem viděl snahu mých hráčů a získal pocit, že jim není jedno, co se děje,“ usmál se hořce Kučera.

Výsledek mohl být úplně jiný, nicméně Cábelíci měli velké problémy s koncovkou. Třikrát postupovali do čistého sóla, avšak neuspěli Sabou, Trantina ani zkoušená posila ze slovenských Košic – útočník Hanzel. Trefil se pouze Tlustý po rohu Kyklhorna, už ale pouze snižoval na 2:1.

„Přesto jsem nezdolným optimistou a věřte mi, tohle byl poslední zápas, kdy jste psal o naší porážce,“ dodal ještě s úsměvem Kučera.

Králův Dvůr teď čekají dva duel na zimním turnaji Vyšehradu. Dnes se na tamní umělce utká s béčkem FK Mladá Boleslav (13) a ve středu s SK Kladno (kombinovaný celek A a B). Místo Vyšehradu se tenhle duel odehraje nejspíš v Kladně od 18 hodin.

SC Radotín – FK Králův Dvůr 2:1 (0:0). Branka hostů: Tlustý.

Králův Dvůr: Boháč – Procházka (60. Krupička), Brhlík, Šilhavý, Machovec (35. Fulín) – Petr (46. Sklenář), Sabou, Trantina, Kyklhon, Tlustý – Hanzel.