Aritma je takticky vyspělé mužstvo, které opravdu moc branek nedostává. Svědčí o tom i skóre 27:11 za podzim. „Je to tak, hráli nízko a čekali na protiútoky, až se jim nakonec jeden povedl vyřešit,“ souhlasí asistent trenéra Jaromír Šilhan.

Králův Dvůr byl sice více na míči a snažil se tvořit hru, proti zorganizované defenzivě to bylo těžké. „Měli jsme více ze hry, několik šancí jsme neproměnili a dvakrát jsme trefili břevno,“ mrzí Šilhana.

Hořovice - Rapid Plzeň 3:3.
První remíza v přípravě, Hořovice přišly o výhru v koncovce

Cábelíci oficiálně dotáhli do konce několik přestupů. Na jaře se na hřišti objeví osmnáctiletý Filip Benda z ABC Braník, devatenáctiletý Josef Jinoch z pražské Slavie nebo František Sedláček, který přichází z AFK Tuchlovice a prošel týmy jako Mladá Boleslav, Dukla Praha, Teplice nebo Viktoria Žižkov. Z FK Robstav Přeštice přichází hned dvojice fotbalistů (Ondřej Chocholoušek a Daniel Černý). V tomto týdnu se ještě bude řešit přestup Ivana Šumilova z Povltavské FA.

Kádr se zdá být slušně posílen a už za týden čeká na svěřence Tomáše Šilhavého první jarní odveta, která může leccos napovědět. První tři kola budou ale hodně těžká, neboť se postupně utkají s nejlepší trojkou soutěže (Domažlice, Slavia B, Hostouň). Utkání na Střelnici začíná v sobotu 2. března ve 14:30. Západočeši v 1. kole ČFL A zvítězili v Králově Dvoře 2:1, dlouho se ale schylovalo k remíze, rozhodla až trefa Františka Dvořáka z 90. minuty.

Králův Dvůr - Aritma 0:1 (0:0).

Králův Dvůr: Toman - Fatrdle, Chocholoušek, Šumilov, Bouček - Hradecký, Sedláček, Patrovský, Kraus, Jinoch - Černý.