„V první řadě musím říct, že jsem strašně zklamaný. Prohráli jsme naprosto spravedlivě s po všech stránkách lepším týmem. Výsledek 1:0 ještě vypadá dobře, protože soupeř měl ještě dvě jasné šance, které Kudrna chytil,“ uvedl Kučera.

Boleslavští měli několik šancí, naopak Králodvorští se do zakončení téměř nedostali. „My jsme kromě dvou standardních situací de facto neohrozili branku,“ poznamenal trenér Králova Dvora.

Ml. Boleslav B – Králův Dvůr 1:0

Domácí fotbalisté od začátku utkání na hřišti dominovali. „Prvních třicet minut jsme byli pod neustálým tlakem, ze kterého jsme se vymanili až když přišel na hřiště Tlustý. Ten naši hru trochu zvedl. Ke konci poločasu jsme se pak dostali do dvou standardních situací, které byly dobře kopnuté, ale nevyužili jsme je,“ podotkl trenér Kučera.

Změna k lepšímu ze strany cábelíků nepřišla ani po změně stran. „Ve druhé půli opět dominovali domácí. My jsme za celou druhou půli vystřelili jedinou propagační střelu Svátkem v devadesáté minutě,“ zhodnotil druhý poločas Kučera, kterého mrzelo, že cábelíci nenavázali na výkon z generálky. „Z toho, z čeho jsme měli po generálce dobrý pocit, jsme nepředvedli zhola nic. Zase Měcholupy nejsou Boleslav,“ uvedl trenér Králova Dvora, který uznal, že prohra je spravedlivá. „Jsme sice naštvaní, ale jen sami na sebe,“ podotkl Kučera.

Trenér cábelíků má jasno o příčinách porážky. „Totálně vybouchla celá záložní formace. Hráči se neustále schovávali k obráncům,“ zlobil se Miloslav Kučera, který také zmínil, že záloha jako by neexistovala. „My jsme hráli v obranné linii a pak vepředu zůstali dva osamocení útočníci, kteří i kdyby chtěli, tak nemohli nic udělat, protože na ně tam byli čtyři hráči. Jednoznačným viníkem porážky je velmi špatná hra záložní řady,“ nebral si servítky trenér Kučera, který přiznal, že z výkonu je hodně rozčarovaný.

„Pocity z toho máme hodně špatné,“ uvedl Kučera, který nechtěl prozradit, jestli udělá razantní změny v základní sestavě. „Kdybych to teď řekl, tak se ukvapím. Nechci jednotlivé hráče zatracovat po jediném utkání. To by ode mne bylo špatné,“ ví Kučera, kterého těšil výtečný výkon stopera Šilhavého a brankáře Kudrny. „Šilhavý zahrál výborný zápas. To, co odbránil on sám, to pomalu neodbránili zbylí tři obránci. Kudrna zachytal dobře a podržel nás. Kvalitně se jeví v útoku Svátek, který umí podržet míč. Když jsme ale jeho a Fulína nedoplňovali, tak vlastně nemohli udělat nic,“ poznamenal trenér Kučera.