NOVÝ JÁCHYMOV – VIŽINA 12:0

Už ve 4. minutě rohový kop Kroba vybídl k hlavičce Žaluda a ten otevřel skóre. Ve 14. minutě po samostatné akci Spurný ze sedmi metrů s přehledem zvýšil na 2:0.

Převaha Čechie se stupňovala a ve 32. minutě našel Krob rozběhlého Spurného, který obešel vše, co mu stálo v cestě – 3:0. Ve 33. minutě díky rychlosti unikl hostující Wrobel a nastřelil tyčku. Ve 34. minutě P. Pelc uvolnil Havla, jenž ze sedmi metrů zařídil stav 4:0. Ve 36. minutě po autovém vhazování asistoval Spurný a z deseti metrů se šajtlí trefil Krob – 5:0.

Hned z rozehrávky po přímočaré akci F. Bartoš propálil brankáře na 6:0. Ve 48. minutě nezvykle pravou nohou Krob z 15 metrů napnul síť a musel přetrpět výrok z hlediště: „Ty jsi si spletl nohy!" V 57. minutě dlouhý pas zajímavě přeběhl brankář a P. Pelc z úhlu dal na 8:0. Úspěšný střelec po chvíli pálil do tyče. V 71. minutě vykombinoval F. Bartoš pro P. Pelce, jeho střela z 9 metrů se sotva dokutálela za brankovou čáru – 9:0. V 72. minutě se rozhodl k sólu Havel a zblízka byl autorem žádané desítky.

V 74. minutě postupoval bleskurychlý Wrobel od poloviny hřiště sám na brankáře, Juppa jej však vychytal a držel čisté konto. V 76. minutě přesný centr Kroba hlavičkoval do sítě Žalud – 11:0. V 80. minutě zahrával J. Pitauer trestný kop zpoza velkého vápna a Juppa skvěle zachránil pod břevnem.
Hosté toužili v závěru po vstřelení čestného úspěchu, blízko byl J. Krbec, ale ze čtyř metrů minul branku. Naopak v 90. minutě umožnila hrubka zadáků hostů sólový nájezd Merhoutovi, který chladnokrevně uzavřel na 12:0!

Ivan Sýkora