ŠTĚCHOVICE – HOŘOVICKO 3:1

Domácí fotbalisté měli od začátku značnou převahu. „Prvních dvacet minut na nás vlítli. Trochu nás zaskočili. Měli tam tři gólovky, které neproměnili," zmínit Šmerhovský. Štěchovice se nakonec dostaly do vedení ve 24. minutě, kdy při rohu hosté nepokryli Jelínka, který střelou z první nedal Novákovi šanci. I nadále byli domácí lepší. Několikrát sice Hořovicko podržel Novák, ve 34. minutě to ale bylo 2:0. Hosté opět nechali volného Jelínka, který z malého vápna hlavičkoval k tyči. „Prohrát první půli jsme si zasloužili. Ve druhé půli jsme se trochu zvedli. I jsme si tam vypravovali nějaké náznaky," podotkl Roman Šmerhovský.

Šance ale měli i domácí. Štěchovice nakonec přidaly třetí branku v 70. minutě z desítky. „Ta penalta byla trochu přísná, ale to je jedno. Já říkám, že penalta je, když jí rozhodčí pískne a dál to neřeším," zmínil asistent trenéra Bergera. Deset minut před koncem Hořovicko vstřelilo alespoň čestný úspěch, když se po pěkné kombinaci prosadil stoper Zítka.

Branky: 23. a 34. Jelínek, 70. Novák z pen. – 79. Zítka. Rozhodčí: Novotný. Poločas: 2:0. Diváci: 200.

Hořovicko: Novák – Diviš, Kaufman, Zítka, Šmíd – Pelikán (Petráš), Nademlejnský (Kolář), Šubert, Veselý, Pužík – Štěpnička.