Králův Dvůr B – Velvary 0:2

Hosté prakticky po celé utkání bránili před vlastním vápnem. Králodvorští měli od začátku velkou převahu, spálili ale i ty největší šance. Třeba Veselý byl úplně sám před Majtaníkem, ale ještě hloupě přihrával do ofsajdu Brazilci Victorovi, jenž navíc mířil nad. Svoboda pak v další šanci pálil těsně mimo. Když se poté Velvary dostaly k ojedinělé standardce, následoval odkop a sólo Frydrycha. Jenže ani tentokrát se Králodvorští neprosadili. Poté neuspěl ani Himl, a tak zákonitě musel přijít trest. Ve 29. minutě domácí chybovali v rozehrávce, Marek vysunul rozeběhnutého stopera Vošmeru, který sólo z půlky hřiště proměnil zcela jinak než předtím Frydrych – 0:1.

Ve zbytku první půle i na začátku druhého poločasu pak pokračoval tlak domácích se zahazováním šancí. Lekci z produktivity dostali Králodvorští v 55. minutě, kdy Havrda uvolnil Smíška, který druhou brankou vzal domácím vítr z plachet. Hra se poté trochu vyrovnala a cábelíci již hrozili spíše ze závarů. Skóre se ale už nezměnilo.