Cembrit Beroun - Vysoký Újezd 3:1 (1:0)

Cembrit: Červený (46. Eliášek) - Veselý Celina Hampl (61. Klier) Schýbal - Sládek (67. Uksa) Beňo Ličík (61. Větrovec) D. Novotný - Malý Nápravník
Vysoký Újezd: Sloup - Burian K. Hůla K. Hnátek Trojan - Kail Vraštil Bálek Severin - Vlasák (75. Kapinus) Barták
Branky: Hampl, Beňo, Nápravník -- Barták. Diváků: 80. Rozhodčí: Knotek.

Rychlá branka v úvodní minutě vůbec Závodí nepomohla. Rohový kop Novotného sedl na hlavu Hampla, který nezadržitelně napnul síť. Řada nepřesností vyvrcholila v 15. min., kdy domácí brankář tzv. namazal soupeři, ale v jasné možnosti Severin z 19 m netrefil opuštěnou branku.

Po chvíli tvrdou střelu Sládka zlikvidoval u tyče pozorný Sloup.V 22. min. povedený lob Beňa mimo šetnáctku skončil nepatrně nad. Poté jedovatou střelu Novotného ze strany pokryl Sloup. V 35. min. ideálně zahraný rohový kop Novotným napálil Hampl hlavou z 4 m do tyče. V 40. min. unikl strážcům Sládek jeho střelu ztlumil brankář a na brankové čáře ještě opakovaným zákrokem se vyznamenal. Před přestávkou po chybě zadáků zachránil Červený čisté konto.

Vizualizace nového parkoviště u hořovické nemocnice s kapacitou 208 míst.
Parkoviště má být v provozu do konce srpna

Po obrátce přibývaly nepřesnosti z obou stran, Sokolíci se sympaticky snažili o útočný fotbal. V 64. min. unikl Nápravník a vzornou přízemní přihrávku zakončoval z 5 m Beňo, brankář reflexem zblokobal, přesto se míč došoural za lajnu - 2:0. V 77. min. zahrávali hosté rohový kop a ve skrumáži se nejlépe orientoval Barták, úspěšným lobem snížil na 2:1. Hned v další minutě vydřel míč Beňo a přesným pasem vyslal do sóla Nápravníka, jenž přízemní střelou zařídil 3:1.

Nejlepší hráči Cembritu: Beňo, Nápravník. Nejlepší hráči Vysokého Újezda: Barták, Sloup.

Zápas popsal Ivan Sýkora

Výsledky:II. TŘÍDA – SKUPINA A

26. kolo:

Chodouň – Nový Jáchymov 0:6 (0:1, branky 57. Vlček M., 59. Merhout, 62. Cimpa, 71. a 81. Frydrych T., 91. Havel, rozhodčí Pánek, ŽK 0:2, 50 diváků),

Zadní Třebaň – Srbsko 2:3 (1:2, branky 16. Neubauer, 80. Horváth – 33. a 78. Bárta, 40. Štern, rozhodčí Vlachopulos, ŽK 0:1, ČK 89. Neubauer ZAT, 35 diváků),

Všeradice – Zdice B 3:0 kontumačně (hosté se nedostavili),

Chrustenice – Mořina 1:4 (0:2, branky 55. Veber – 28. a 38. Váňa, 80. Tláskal, 84. Kratochvíl, rozhodčí Chvátal, ŽK 3:3, ČK 70. Jehlička CHR, 30 diváků),

Z titulu krajského přeborníka starších dorostenců se radovala po výhře 2:0 Čáslav.
Pohár Hořovicko nezískalo

Svatá – Zdejcina 5:2 (2:1, branky 30., 40. a 85. Morstein, 47. Kroužecký, 71. Fuxa PK – 15. Vokáč, 62. Vodička, rozhodčí Bidšovský, ŽK 1:1, ČK 70. Rotta, 71. Roll oba ZDE, 80 diváků),

Cembrit Beroun – Vysoký Újezd 3:1 (1:0, branky 1. Hampl, 64. Beňo, 78. Nápravník – 77. Barták, rozhodčí Knotek, ŽK 0:1, 80 diváků)