Cerhovice B - Cembrit Beroun 2:4 (1:2)

Cerhovice B: Novák - Krumphanzl (46. Ječmen) Nosky Huml Wild - Vonásek Balej Marchal Švejda - Procházka Kalivoda
Cembrit: Ilko - Beňo Celina Malý Schýbal (65. Klier) - Nápravník Hampl Lelovics Novotný - Paluska Čížek (62. Pokorný)
Branky: Marchal, Vonásek - Paluska 2, Čížek PK, vlastní. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Rozhodčí: Kareš.

Už v úvodní minutě Nápravník z 13 m pálil do šibenice a brankář Novák vyrazil na roh. Po chvíli Balej hlavičkoval z 8 m a nepřekvapil Ilka. V 6. min. přešel Marchal přes dva protihráče a na brankové čáře zachraňoval Celina. V 11. min. se zrodila pohledná kombinace na ose Čížek, Malý a Paluska z 7 m podél brankáře napnul síť - 0:1.

V 18. min. vybídl Nápravník do sóla Palusku, jenž z 7 m v obtížné pozici trefil vybíhajícího brankáře. Poté zakončoval v pokutovém území Paluska a Novák robinsonádou zachránil na roh. V 28. min. dlouhý pas od obrany se stal kořistí Kalivody, zakončení zblízka pod břevno vytěsnil pozorný Ilko. V 33. min. se obdivuhodně zbavil protihráčů Marchal a z 19 m tečovanou střelou obránce do horního růžku vyrovnal. V 39. min. zbavila obrana v pokutovém území Palusku jen za cenu nedovoleného zákroku. Penaltu Nápravníkovi skvěle vyrazil brankář Novák. V 41. min. unikl v křídelním prostoru Nápravník a uviděl rozběhlého Malého, jeho střelu zblokoval do protipohybu brankáře Huml - 1:2.

Po změně stran po chybě obránce minul Paluska z 6 m branku. Nepříjemnou střelu Lelovicse k tyči ze 20 m výborně vystihl domácí brankář. Do třetice v 47. min. samostatný nájezd Nápravníka vyrazil Novák nohou. V 55. min. unikl Paluska a centr do opuštěné branky odvrátil rukou domácí zadák. Nařízený pokutový kop proměnil s jistotou Čížek - 1:3. V 57. min. nepokrytý Novotný z úhlu napálil do tyče. V 58. min. po minele obránce se k míči snadno dostal Paluska a přehodil obloučkem brankáře 1:4. V 65. min. střelu Pokorného z 12 m vytěsnil Novák. V 76. min. se k odraženému míči dostal Vonásek, který se blýskl individuální akcí, při níž obelstil pravou stranu obrany a podél brankáře snížil na 2:4. Od té doby rezerva Cerhovic sympaticky vsadila na útočnou kartu, jen smůla v zakončení ji připravila o úspěch.

Nejlepší hráči Cerhovic B: Novák Radek, Marchal Karel. Nejlepší hráči Cembritu: Paluska Roman, Nápravník Zdeněk, Malý Jan.

Utkání v Cerhovicích popsal Ivan Sýkora.