„Předně musím říci, že nám dobře vyšlo jaro, kdy jsme získali dvacet jedna bodů, a tak zachránili i na příští rok okresní přebor. Ale nemohu být spokojen s šesti remízami, když většina z nich byla na vítězství,“ uvedl trenér Altman, který přiblížil změny v mužstvu.

„Kádr pro podzim by měl zůstat pohromadě. Hnátkovi končí hostování, možná odejde do Hýskova. Nám by se naopak měli zapojit dva dorostenci,“ poznamenal Altman, který dodal, že Cerhovice netíží nedostatek financí. „Co se týče finanční situace, myslím, že zatím je to velmi dobré, když přihlédneme k celosvětové krizi,“ uvedl Altman, který přiblížil přípravu Cerhovic.

„Trénujeme dvakrát v týdnu. V neděli jedeme na turnaj do Cheznovic, poté máme turnaj doma v Cerhovicích a poslední přípravné utkání sehrajeme doma s Dobříší,“ nastínil trenér Cerhovic, který dodal, že první mistrovský zápas hraje Union Cerhovice doma se Zadní Třebaní.

Poté došla řeč na cíle pro nadcházející sezonu. „Cíle si velké neklademe, ale úspěchem by bylo bojovat o čelo tabulky. Já bych byl spokojen, pokud se umístíme do šestého místa. Myslím, že dnešní stabilizovaný kádr by na to měl mít. V současné době máme i béčko a dvě přípravky. Máme i dost obětavých funkcionářů, takže v oddíle je zatím pohoda,“ dodal trenér Cerhovic Altman.

Viktor Pavlis