Cerhovice – Stašov 6:1

V úvodu domácí předvedli neuvěřitelnou chybu, kterou ale hosté nepotrestali. Cerhovice v první půlhodině zahrávaly řadu standardek, z nich se ale domácí neprosadili. S postupem času se dvakrát dostal do šance agilní Mojžíš, brankáře Sojku ale nepřekonal. V závěrečné čtvrthodině první půle Cerhovice třikrát udeřily. Nejprve Mojžíšovu přihrávku napálil Pichlík razantně k tyči – 1:0. Druhý gól Cerhovic poté přidal opět Pichlík, když Mojžíšova střela skončila na tyči a dorážka byla nechytatelná – 2:0. Ve 43. minutě pak přišla rychlá akce, kdy přihrávky na jeden dotek zúročil Hnátek – 3:0.

Do druhé půle domácí nastoupili sebevědomě, v 50. minutě ale zapomněla obrana na P. Vyšína, který postupoval sám na brankáře a chladnokrevně střelou mezi nohy brankáře snížil – 3:1. Zdálo se, že Stašov zápas zdramatizuje, ale v 57. minutě přišla rychlá akce domácích a Mojžíš upravil na 4:1. V 59. minutě pak zatáhl míč Huml a jeho centr zužitkoval nádhernou střelou do šibenice Mojžíš. Hosté, i když prohrávali 5:1, hráli otevřenou partii, ale fyzicky lépe vybaveni domácí Hnátkem docílili šestého gólu. Stašovští ve druhé půli kromě gólu úspěšní nebyli. Jejich střídačka zela prázdnotou. Ke střídání měli hosté jen Humla, který se dostal do hry a nakonec i sám trenér Carván v závěru nastoupil.

Cerhovice: Kubíček – Baštář, Mojžíš (Zelenka), Grund, Pichlík (Vonásek), Hnízdil, Hnátek, Kalivoda, Krumhanzl, Huml, Procházka (Štěrba).

Stašov: Sojka – Vyšín M., (Carván), Prokop, Šabat, Klička, Eichenmann M., Vyšín P., Plocek (Huml), Panocha M., Voráček, Panocha R.